ir vel as:)

ir vel as:)

niu va kazkas skundesi kad anoj foto mano veiduko nesimato,tai nusprendziau,kad reiktu idet foto kur matosi Šypsenatik gaila,kad drauges petys cia yra Šypsena na bet man si foto patiko,paziuresim kokia ji atrodys jums Šypsena

tu grazi kaip ir visada… Taip

hmm man ji labiau i visa ieva panasi o ne i ievute Šypsena

na nezinau…gal but ir i ieva…bet dauguma mane tebevadina ievute ŠypsenaBeAViS19 tu malonus kaip visada Šypsena

Blem grazius dantis turi Nekaltas

puse_velnio teveliai pasistenge plius naudoju velniskai gera dantu pasta Šypsena

uzaugo ievute ir patapo ieva Šypsenao kur adomas? Nekaltas

Scream_as deja nepazystu ne vieno adomo Šypsenao del ievutes,tai as labai gerute atrodau tai mazybiniu vardu ir kreipiasi Šypsena

wow!!!

ievutee > lengva buti maloniam ir sakyti komplimentus kai ju galvot nereik… pamatai ir supranti… o buna tokiu kurioms reik penkias minutes kurt komplimenta ir vistiek nesamone gaunasi Juokiasi

BeAViS19 na tikiuosi kad as buvau verta samoningo ir nuosirdaus komplimento Šypsena

Nu dantys tai Nekaltas Niam niam

naturalus grozis GeraiKad as toks buciau Cha cha Tik vyriska versija aisku Piktas Cha cha

Obana :o ot gražuolė Cha cha

ash tai chiuju durnas nes atrodo kaip plastelinas ir perdem balti dantys ishshoka y pireky tada. nu bet ash tikrai durnas, bet ash tai matau :] kaip ish multiko zhiur ash che vienas toks sarmatlyvas :-B nu gerai, aciprashau Liūdnaszhiurekite chia, kur paukshtukas ishsris. taip ir neishskrido Žliumbiabet vistiek man juokingai :-B

ou… Šypsena labai simpatishka Taip

grazios akys paneles Mirkt saldytuvuk: kad man daugeu nepizdish del Away/ne away Mirkt :-B Gerai

Dantys Apakęs, plaukai Gerai

Lb grazi…ir matyta Drovus