ir kur surasti man ta vieninteli? (jeigu ka, zinoma)

ir kur surasti man ta vieninteli? (jeigu ka, zinoma)

man priklausomas visuomet sakydavo: "jeigu, brangioji, taptum, neduokdie, nasle, jokiais budais neisieskok sau vyro bangoje. tie, kurie kiauras dienas sedi internete yra savotiskai ligoniai (jeigu ka izeidiziau - atsiprasau, bet kartu, tame turbut yra teisybes) taigi, kur ieskotis vyro nelaimes atveju? (as cia ne apie vienadienius santykius, ale apei visam gyvenimui, iki tol, kol mirtis mus isskirs)

o as netikciau?

tai kad vien jau tavo nikas kokis tai atgrasus. nu pats pagalvok, kas per pora bledoonas ir bledooniene?

ai pasikeisiu del taves as ta nica Taip

Vadovaujiesi patarle- kailinius ruošk vasarą? Šypsena

bandau issivaizduoti

nu vishta…neprikarksek! prie gyvo vyro! pzdcsssssss… Piktas

ir kazi ko cia taip israudai? prie gyvo, nu ir ka? jis dabar maksimoj dirba gruszciku, jeigu ka. o gruszciko darbas, kaip zinia, yra sudetingas ir pavojingas. ir dar sunkus darbas. ilgai tokie zmones - netempia. pasiskaityk Zola “Zerminali”, zinosi

jklmn,nu ir duodat vaizdu-blin visos kaip viena esat Piktas

nu taip Taip mes jau tokios Angelasuzh tat mus ir mylit, ania Mirkt Nekaltas Nekaltas Cha cha

A jus mylit tik musu sugebejima jus gerai is… Ar dar jum ko daugiau reik? Nekaltas

Visiskai nelogiskas klausymas :klausti pas ligonius ,kur sveiku ieskoti ,atsakymas vienareiksmis-bangoje,arba yahoo chatuose ,rasi ligoni is amerikes

Gerai Taip Juokiasi galiu nuliudint,kai susirasi koki benkarta,pati turesi mest neta,arba apkresi…ir turesi dar viena ligoni Baisu

nu nu ir kaip siseka isivaizduoti?

kai ateisi aplankyt savojo amžinatilsio kapo,atidžiau apsidairyk aplink,mažu kokį našlį netoliese begedintį pamatysi Taip Pavargęs