ir kasgi slepiasi po tomis nekaltomis ju akutemis?

ir kasgi slepiasi po tomis nekaltomis ju akutemis?

na maniske tai tikrai labai grudri panike Šypsena po jos angelisku veideliu ir nekaltomis akytemis oi kiek visko slepiasi Cha cha jei tik ka padaro tai iskart nutaiso akytes liudnas lyg sakydama "niu nepyk" tik paglostai vel patenkinta apsisuka,lekia salin ir daro ka nori Šypsena o jau kas boona kai mes einam valgyt… pradeda prasyt maisto kartais net balsu Šypsena ziurim tik Mortulka uodegele vygzt vygzt pacypsi biskiuka vel angeliskas veidelis … ir kaip jai neduosi??? Šypsena ir neduok Dieve uzuodzia kava tai zino bus ir sokolado Cha cha bet man jos sitos savybes labai mielos Cha cha turboot uz tai as ja ir myliu Šypsena

Tuoj gausi velniu kad seri suni maistu nuo savo stalo ir dar sokoladu Baisu Šypsena

arbu uzhmoderuos nafigBaisuCha chaCha cha

Galima jau pradėti Taip
Man iš pradžių irgi buvo sunku atsispirti tom prašančiom akutėm, bet… užpuolė toks dalykas kaip alergija ir vsio… Dabar griežtai neduodu nieko nuo stalo ir kitiems neleidžiu Cha cha

…aga Cha cha as irgi neduodu… bet kas is to jei kiti ne tik kad kasneliais lepina, bet ir mane bara- kokia as besirde… suneli kankinu… juk tik tu paziurek, kaip jis ziuri… o zvilgsnis jo tai tikrai hipnotizuojantis Cha cha Mirkt

Jo pas mus ir yra tokia problema…ziuri tokiom akytem kad net gaila…bet tik prieinu prie jos maisto tai iskarto Kanda
Bet linksmiausia tai buna kai nueinu i kita kambari suwalgyt saldainio kad nereiktu dalintis su suniu (ne del to kad gaila Šypsena bet todel kad saldumynai kenkia) tai tik sucezejo poperelis iskarto prisistato Juokiasi

Nu tik neuzsihipnotizuokMirkt
as leidziu savo suni maitinti nuo stalo tik duona - jam NEPATINKA "plika" duona - taip jis supranta, kad nieko "gera" nebusCha cha nu jis dar alu bando atiminet is visu - neleidziama (nu kas leis ALU prarytNekaltas), kad ir kaip graziai ziuretu ir VAIDINTU NUSKRIAUSTA suni - NEGALIMA!
kad nelystu prie stalo (nors taip verziasi), yra komandos "sedet" po to "gulet"… nors maniskis prie rujojancios kales galejo prasedet (neliesdamas jos!) 2 valandas, tai galima ir su stalu susitvarkytTaip
…dresuokNekaltasDrovus

Teip… Zinau ir as tas akutes Šypsena Maniske tai budavo atsiseda ir tarnauja kol mes valgom… Ir kaipgi neduosi ŠypsenaO kavos kvapa irgi puikiai pazindavo… (dabar biski liudnoka prisimint nes jos jau nebera… Žliumbia )
Na o naujajam sunekui (vipetukas, kolkas dar bevardis, nes tik nuo pirmadienio pas mus) tai valgai tu nevalgai visiskai jam dzin Taip Tubut cia tik kolkas taip bus nes kudikelis dar, tik 6sav. Cha cha
Va jau siandien pareiske dideli nora gauti obolio kasniuka Šypsena

tai kad cia jau dresuok nedresavus … asd pati jau suni ant dietos nevienasyk sodinau… bet tevai vis duoda sako oi vargsas alkanas suniukas kam ja badu marini ji tiesiog stambiu kaulu suo Cha cha o kiti taip pat oi kokia begede neseri savo sunio tai gaunasi kad man labiausiai kliuna o ji valgo viska ka tik imanoma Liūdnas

Reez ir Smilgacka - taip jie (musu sunes) nori visko,ka mes jiems duodam/suteikiam
…del ko vyrai (bendrai) pavydi musu suniuku gyvenimui - tai juokinga, ar ne? …ne karta esu girdejusi, kad pavydi mano sunio gyvenimoNekaltas
…sako, - noreciau sunisko gyvenimoCha cha

Nuo stalo duokit Cili pipiru Baisu, o tada ir paziurekit kaip kita karta prasys. O kai prasys tai vel koki gadosti duokit.
Myliu labai labai jus tada suniukas mylesCha cha

gurman oi aciu aciu bootinai taip ir darysim Nekaltas mano takse tikrai tada mane "labai" myles Juokiasi ir isvis isizeis mergaite labai manau Cha cha

akutes tai akutes…
bet kai mano sene kate ziuri,tai jai net seiles lasha…ishtikruju…
juoko buna Juokiasi ir kas svarbiausia maisto tai jom net perdaug est duodam…bet visgi…
skaniaui turbut atrodom jai kai valgom… Cha cha

pia itaisykit jai seilinuka Juokiasi

pipiras dar neismegintas, bet va- cesnakas, labai gerai Gerai sueina… i praso da… Cha cha

Niu visokiu sunu buna… Šypsena Mano drauges suniui, tai is salies ziurint atrodo, kad jam tik maistas galvoi… Karta suede maiseli kur mesyte buvo laikoma, po to servetele i kuria rankas, po maisto ruosimo nusivale jos mama Nekaltas O kai zmones valgo, ir jis salia, tai isvis net nekalbu… Apakęs

akutes tai labai nuostabios buna.

niu ash tai tik kartais palepinu sawo shunyte kokiu atliekamu kasneliu…Laimingas