Ir dar vienas klausimelis, tiksliau Jusu nuomone, ka pasirinktumete ar NOKIA 6310i ar NOKIA 8850?

Ir dar vienas klausimelis, tiksliau Jusu nuomone, ka pasirinktumete ar NOKIA 6310i ar NOKIA 8850?

Ir dar vienas klausimelis, tiksliau Jusu nuomone, ka pasirinktumete ar NOKIA 6310i ar NOKIA 8850?Nes dabar turiu NOKIA 8850, bet kazkaip biskeli pabodo, kad gal jau senokas modelis, na nezinau ir siaip jau siais moderniasi laikais kazko truksta jame Šypsena Na bet isvaizda tai 100 BALU, kolkas mano akei grazesnio telefono nera.Tai kaip jau supratote as noriu isigyti NOKIA 6310i, ir ka Jus apie tai manote?Verta ar ne?Ka Jus mano vietoje darytumete?

Tik Please… jei galim be repliku Šypsena Mirkt Angelas Nekaltas

Alus

Manu geriau 54654613218 Juokiasi
jei is nokiju tai tik 6310i bet yra ir geresniu telefu uz nokiasApakęs

Dizainu tai man geriau Nokia 8850,bet jei tau kazkokiu truksta funkciju,tai pirk 6310i.As tavo vietoj nekeisciau…tai tiek. Liežuvis

Blyn keistas tu vistik zmogelis… Tai ar mes tuo telefonu naudosimes… ar mums jis turi patikti ir netrukti funkciju…?

juk tu juom naudosies, tu ir turi nusprest kuris tau grazesnis, kokiu funkciju tau reikia…

Bet mano nuomone, sis modelis jau seniai pasenes, ir nelabai kas ji gamina, nors dizainas dar nemires, bet kazkaip nezinau man atrodo labiau traukia prie naujesniu gaminiu. Mirkt

Na tai ok ok del to nesiginciju Mirkt As tik sakau, Jusu nuomone, kuris telefoans labai vertesnis demesio.Na man tik reik ilgesnio budejimo laiko ir diktafono, manau siuo atveju 6310i lenkia 8850 tikrai.Na nezinau kazkaip net, uz tai Jusu patarimo ir prasau Mirkt

6310i Taip

Kaip ir dauguma esu uz 6310i Gerai

tik 6310iGerai

As manau irgi uz NOKIA 6310i Taip Nes juk tai visdelto NAUJAS gaminys, o NOKIA 8850 jau visom prasmem pasenusi, na gal tik dizainu dar lenkianti daugeli NOKIU Gerai

Manau TVITRAI apsisprendziau imsiu NOKIA 6310i Taip Gerai Ir manau tikrai nesigailesiu, nes seniau kai turejau NOKIA 6210 tikrai nesigailejau, manau ir sis modelis manes neapvils Taip

Didelis ACIU mieliems bangieciams uz dalyvavima ir padejima, malonu kad dar Lietuvoje yra geru zmoniu Mirkt Reiktu i Jus daug Alus isgerti Šypsena Mirkt Laimingas

Turiu 6310I ,kolkas labai patenkintas(jau seniokai turiu) tik dabar biski gaila,kad jos pakankamai pigiai kainuoja,kai pirkau nemaza sumele palikau uz ja.Bet tie pinigai atsipirko.Funkciju prasme Gerai,nes man nereikia visokiu polifonkiu ar fotoaparatu.Isvaizda maz super ir labai patogi.Man patinka didesni telefonai.Šypsena

Pats dvejoji, jei Tau netruksta jokiu funkciju, jei Tau sitas 8850 yra graziausias, tada iskyla klausimas, kam Tau keisti telefona kuriuo esi patenkintas.Zinok visu naujausiu modeliu nesupirksi, juo ju maziau, juo geriau.As Tavo vietoje pasilikciau jei esi juo patenkintas.Pasikeisk su kuo tel, pasiziurek ar passilgsi savo aparato ar nea, padeda Gerai

Na kaip tau cia pasakyti, man jame jau kai ko truksta, jis jau pabodo tom paciom ir labai elementariom funkciojom, kas men laiko prirista prie jo, tai kaip minejau, tai tik jo dizainas Mirkt O funkcijom ir galimybem jis jau seniai paseno, atvirai pasakius nusibodo ji krauti kas antra vakara, norisi kad telefoans ilgiau laikytusi, prie ezeru nenumirtu, kaip eilini karta Baisu norisi ir kazkokiu naujoviu, juk negali zmogus istisa laika sedeti prie to pacio nusibodusio daikto.Manau tvirtai apsiprendziau, gal ir bus gaila kad atsisakiau NOKIA 8850, bet bus gaila tik del jos dizaino ir isvaizdos, o funkcijom ir savo galimybem manau neapsiriksiu pasiemes NOKIA 6310i.

p.s. Pirksiuos 6310i rytoj, o NOKIA 8850 dar turesiu, tad abu telefonai rankoje gules ir paziuresiu kuris labiau apdes apsispresti, bet manau mano sirdis labiau linksta prie NOKIA 6310i visdelto tai nauajs bei patikimas gaminys Myliu

Ziurek kaip tau geriau.

Na gal kiek ir paveluotai, bet as irgi uz 6310i? Turbut jau nusipirkai, na ir kokie yspudziai?

Didzhiausias+ n6310i tai,kad jame beveik nieko nera nereikalingo! Tiesa el.Pinigine kolkas neteko naudotis bet vis tiek malonu kad yra. Karts nuo karto reik patrynt sms ir kalendoriu bet siaip vietos nepermazai, tik diktofonas per trumpas. Noretusi MMS ir fotiko,tad tex keist po kurio laiko.