Intymi higiena

Intymi higiena

Sveiki, nors naudojausi paieska ir radau, kad buvo tokia tema, tachiau ji buvo kazkodel istrinta. Norejau paklausti, gal kas naudoja ir dziaugiasi, kokie yra vieni is geriausiu intymiosios higienos prausikliai, ar kokius patartumete pirkti ir kokiu nepatartumete? Mane domina tie, kurie pardavinejami vaistinese, o ne prekybos centruose. Kazkada kazkur skaichiau apie viena toki, o kaip vadinasi nebepamenu…

na svarbiausia, kad PH butu mazhiau uzh 5.5, buna nuo 4.5 iki 3.5. Bet dazhniauisiai geri prausikliai turi labai nemalonu kvapa, koki tai pushu, saku, arbatmedzhio, tai tas alykas shiek tiek uzhknisa ŠypsenaJei paklausi vaistinej, tai rekomenduos kaip geriausia koki uzh 35Lt “femme-shmeme”, neatsimenu jau kaip vadinasi Šypsena, nebandzhiau, nes pagailejau pinigelu uzh 150-200Ml moket 35-38Lt LiūdnasBet yra net maximoj toks prausiklis, kurio PH 3.5 didzhiausiais skaichiais uzhrashyta, tai tas labai patiko, tik kvapas aishku ne ŠypsenaBe to prausikliu galima ne daugiau kaip 1 karta per diena praustis, kitus kartus tik vandeneliu jei poreikis yra.

Naudoju Dercome Femme Gerai Gerai GeraiDar girdejau, kad iš arbatmedzio aliejaus Femigel yra geras, bet tas dar brangesnis.

man tai atrodo pinigu svaistymas pirkti brangius.Cia juk ne veido oda. Nekaltas kazkada pirkau prekybos centre, seniai ji naudoju ir galo nematyti. Man tinka ir patinka.Svarbu, kad nealergizuoja, puikiai prausia ir pan. Mirkt

o man atrodo, kad tai taip pat svarbu, kaip ir veido oda, todel butinos geros priemones(dazniausia jos buna brangesnes) Mirkt

AVON labai geras! Gerai

Naudoju Gaia prausiklį su arbatmedžiu. Pradėjau kai laukiausi, nes labai pienligė buvo prikibusi ir paprasti prausikliai netiko. Gerai nepamenu, bet mokėjau iki trisdešimties litų, atrodo Nekaltas

avon tikrai geras Taip

Imtime higiene ar kazkas panasaus, toks ruzavas buteliukas… nemazai ju parduotuvese ir nebrangus…kavapai Geraipatenkinta ir naudoju jau labaiiii senai Cha cha

na as kalbejau su gydytoja tai ji pasake kad geriausia yra ryte ir vakare su siltu vandenuku apsiprausti… Taipnes nuo tu visu prausikliu ir alergijos visokios prasideda ir pan… o vanduo dar pakolkas nej vienam nepakenke…