Inturysto

Inturysto

Anksčiau i akropoli,ty i maxima autobusai is Bauskes veždavo,dabar nenutrūkstamai i Lidle veža,sluoja viska,pagrinde damos 35-45m Cha cha net ir pas mus mineralkes ir sikpopieri verta pirkt Taip

dr002 nx nesimato…pardavei savo futbolo kluba ? Cha cha

dropbox.com/s/bzlbplo4xea6lqa/.facebook_1473331119185.jpg? dl=0 suomi Cha cha Klp Atlanta ištaške 6:2 vakar Cha cha

Sportas yra visiška ne sveikata. Negana, kad nerviniesi dėl pralaimėjimų. Tai dar su raketėm nesiseka. Cha cha Užsisakai to pačio gamintojo tą patį modelį iš ten pat, tik kelių savaičių skirtumu. Tai ateina skirtingo balanso, ant rankos jaučiasi. PiktasTai dabar parduot abi beveik naujas aftermarkete ir vėl pirkti 2 naujas, tik vienu metu, kad būtų toje pačioje partijoje gamintos. Cha cha Prancūzų gamintojai kaip visada super, nei mašinų nemoka gaminti, nei rakečių. Cha cha

Pirkvis sportdirekt Everlast už 20£ Cha cha o sportas niekados man nebuvo sveikata,sportas malonumas ir rytinis skausmas visuotinis Juokiasi Juokiasi

Auris nu tai tu jau dievo leveli pasiekes… Cha cha todėl taip smarkiai ir baudzia Juokiasip.s. labai netaupus sportas…ant visos kašio aikštes tik 2 zmonės zaidzia…na dar gali buti max 4…bet tai vis tiek netaupu Cha chaedit: dar venoruton i savikaina ikalkuliuok Cha cha

Bet kas juokingiausia, jau antrąkart man taip iš eilės. Cha cha Vietoj to, kad iškart 2 pirkti, tai ne, pirmą vieną pabandymui, po to antrą jau dasipirkimui. Nepasimokau. Cha cha

kažkada vaikystėj lankiau didyjy penisa…tėvas po 3 mėn nupirko uz 15 rubliu rakete “UKRAINA”…po savaites mečiau…pz pz…kai gavau lupt Cha cha Juokiasi

Cha cha Cha chaTos senosios sverdavo jomajo. Cha cha Ne kaip kanklės, bet netoli. Cha cha

Auri, o nebandei su viena rakete žaist, gal nesijaus tie gramai? Cha cha Nes nu su dviem mojuot tai nėr lengva, tada ir pradedi visokių fake factor’ių ieškot Cha cha

bananalandauto.lrytas.lt/naujienos/naujove-virto-vairuotoju-spastais-nusi kalsti-ar-buti-apgautam.htm

ka veikt portugalijoj? tris valandas laukt teks, kol masina remontuos Nustebęs

Ant Gedo kalno uzlipk kol dar neneuvirto

Man tai vaikysteje bucus adidas nupirko,atvariau sezonair už tuos pačius pardaviau,tais laikais adidas bucai kaip siais laikais slyva Juokiasi ir tai pamenu,kad biski jam spaude,bet px

Hollow, good point. Cha chaŠiaip, visada svajojau supilti vieną į grindis susinervinęs, niekad nebandžiau, reikės, matyt. Cha cha

Dalyviai, kam Sierros? Nekaltasm.autoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/ford-sierra-2-0-l-sedanas-1 989-benzinas-4937419.html?

Bet turi kazkokio sarmo tos sierros, kad ir paprastos

sita is skelbimo, tai visai man nesiziuri.

Bl sieros pries 7-8 metus po 1000lt, nu 1500 uz “dochine” vaiksciodavo Vau! Kvankt?