Interneto narsykles

Naudoju OPERA, nes MDI 100 kartu patogiau nei SDI.
Taciau jos varikliukas nera toks geras kaip IE (IE tik toki privaluma turi, kad yra labai gerai su visais standartais suderintas, bet jis turi tukstancius kitu minusu).

Labai patinka "links" (po unix). Taciau juo man neleidzia i banga uzsiregistruot:
"POST permission denied. Contact your administrator" - kai ivedu e-mail/pass bangoje…

Mozilla patinka todel, palaiko vienu metu ir SDI ir MDI… kas labai patogu… galima prisidaryti daug tabu ir daug langu…

IE ir opera kartais, bet, kadangi esu web-master, tai butu faina, jei butu tik viena narsykle, bo dabar bezobrazyja yra ir nieko nepakeisi.

tai tex su keliom ir buti… nes Mozillai tinka visi saitai… o IE ir Operai tik joms pritaikyti… nes nepritaikius gali ishkraipyti…

Norėčiau tikėti, bet ką tik su opera nuėjau į astalavista ir gavau keletą papildomų langų. Gal kas man argumentuos, kad yra geriau kažkas negu IE su popupcop, kad eiti į warez saitus, nes pradedu rimtai domėtis opera.

Del Operos negaliu garantuoti… nes ji dar negali pilnai pakeisti IE… ishkraipo ir tt… bet keletas dalyku yra… virusai… kuriuos gali tau ikishti… su kokiu ActiveX’u… spywaras… o IE tokiem dalykam bugu turi pakankamai… su kokia Mozilla to taip nepadarytum, nes ji Open-Source’ine (kiekvienas gali paziureti kaip ji padaryta)… ir saugumo tikrai nera ka lyginti… o svarbiausia - jokiu saitu neishkraipo…

Nusprendžiau naudoti operą Bangai naršyti, tai jau tikrai. Vakar testavau su chronometru, tai IE pilnai užkrovė IT klubą per 60 sek, o opera per 20 sek.

Opera, Opera ir dar karta Opera. Beje, su Dreamweaver dabar viena didziuli saita kuriu, tai jis ant Operos geriau atrodo, nes IE poroj vietu sh… mala. Va jumi ir iskraipymas.

kiek teko pastebeti… IE nepalaiko png transparency ir vietoj to meta kazhkokia ne kaip atrodancia pilka spava… speju ir daugiau galima atrasti "bug’u"…