Interneto narsykles

Interneto narsykles

Kokia interneto narsykle Jus naudojates, ir kokia yra Jusu manymu geriausia?

IE bet kajp uzejna taj opera naudojuosiNekaltas

anksciau naudojau smart explorer. nblogas dalikas.Gerai
dabar opera6. patogu. Liežuvis
microsofto exploreris BlogaiIgnoruoju

Gal kas nors girdejo apie MyIE??? Ka apie ji manot?

IE

nieka newgirdejau

labai sekmingai uzinu Opera 7.10. Jegova ir labai greita narshykle Mirkt

IE ir Opera. Siaip IE eina i trasa visada, o opera tik tada, kai reikia kokio cracko ieskoti ir ten keliauti per saitus, kur daug popupu bunaŠypsena
IE Gerai

Yra pas mane ir IE, ir Opera 7.01 ir Phoenix…
Bet geresnes narsykles uz MyIE 3.3E dar nemaciau…cia ne tas pats komercinis MyIE, cia free produkta.GeraiTaip

http://www.myierus.narod.ru/MyIE33eng.rar

cia IE priedas, isarchivuoji ir juzini, nereikia nieko instaliuot…Mirkt

IE

IE. Dabar kaip tik ciupyju Opera 7.10

Ugu ash irgi shita naudoju… The best of all Mirkt Gerai tai kad uzhmushineja popupus, ir shiaip daug pribumbasu, labai patogu su ja narshyti… Gerai Kas nebandet siulau ishbandyti, tikrai patix ir nereikes tada jokio IE, ash net nuorodas visas IE nutryniau nes juo nesinaudoju daugiau Šypsena

Pas mane irgi tas pats, nuorodu i IE nebera…Cha cha
tik kartais uzknisa, kad kai kuriom programom px kokia ten pas tave tas default narsykle - vis tiek kartais atidarineja IE Pavargęs

Man kaip web developeriui labiausiai patika mozilla. Tabai, DOM medis, Java ir JavaScript konsoles, XUL/XPI ir kiti pribumbasai. + pilnas standartu palaikymas

Opera… http://www.e-lunatic.tk/ . Laaaaabai grazu…
Man asmeniskai geriausias IE…Vienintelis trukumas - negali vienam lange kruvos saitu atidaryti. Va cia tai minusas didelis.

naudojuos opera 7.10 ir mano manymu ji geriausia Gerai

Todel naudok MyIE 3.3, su ja gali vienam lange kruva saitu atidaryti Mirkt Pabandyk, tikrai patix Mirkt

Ugu nervina tai… O shiaip tai super tas MyIE, jei ir kokia programa atidaro psl su Internet explorer tai ash copy link ir paste link i MyIE ir ramu… Gerai

IE - Blogai luzhineja… lagina… kol neuzhkrauna pilnai puslapio… jo nerodo… daugelio funkciju nera… plinta virusai… lengvai nulauzhiama…
Opera - gera
Mozilla - Gerai

Opera nebloga… turi daug daugiau funkciju… bet ji ishkraipo puslapius… mokama… arba rodo visokias reklamas… o Mozilla (buves Netscape’as, o dabar tas pats Netscape’as kuriamas pagal senesnes Mozilla versijas) rodo visus puslapius neishkraipydama… o savo funkcijomis gerokai lenkia Opera…