Intensyvus aplojimas


Intensyvus aplojimas

Daugiau čia [biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/2138235-=(1331230607](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/2138235-=(1331230607)

Plati kakarine Cha cha

OMG siksnosparnis Vau!

Man čia labiau į žiovulį panašu Juokiasi

Geras zveris auga Cha cha

Na ir kam dar kolkas neaisku, kodel gyvunu laikymo taisyklese yra punktas, kad reikia suderinti su kaimynais, besiribojanciais sienomis, grindimis ir lubomis? Isivaizduoju, sunekas ardosi, o patenkinta ant kaimynu dejusi (dejes) seimininke (seimininkas) sypsosi nuostabiu augintiniu neatsigeredama(as). Cia nebutinai siai nuotraukai taikoma, gali buti, kad fotkinta nuosavame name. Bet gali buti, kad - daugiabutyje Blogai

rechka, jei nieko nežinai ir nenori išsiaiškint, patylėk geriau. Kur gyvenu aiškiai matosi pažiūrėjus mano dienoraštį. Kol gyvenau daugiabutyje, turėjau tik vieną gan ramų šunį, su artimiausiais kaimynais draugavome ir problemų neturėjau, nors pas juos augo naujagimis. Klausiau ir ar neloja šuo kol mūsų nėra, jie atsakė, kad kartais paloja saugodamas namus, bet jiems netrugdo, jiems žymiai labiau trukdo kitas jų kaimynas, pastoviai prisigėriantis ir rėkiantis iš visos gerklės vidurnakčiais ir ne tik, pastoviai pažadinantis vaiką. Persikėlus į namą šunų sparčiai padaugėjo, nes atsirado galimybės jiems.

Karrina,skaityt ismok. As gi rasiau, kad nebutinai tavo atvejui taikoma. Juk musu benderiai ir kooperatkes pilnos dlbajobu sunu ir dlbjobu kaimynu.

o fain, sveikinu karinna patapus malinkos augintoja, dabar tavo juodzke tikrai tures savo ganytoja Juokiasi