Inlove


Inlove

bling bling

wa tokiu fotkiu tai nesuprantu

Ko čia nesuprast? Graži mašina ir tiek.

Isimylejai tipo? Nekaltas

Ir tikrai labai gera masina Gerai galima jos nemegti, gali ji but negrazi ( beje man ji ir negrazi ir tikrai nefaina) BET tas katras apie ja ka nors bloga pasakytu kad nieko gero ar dar kazkokia nesamone tiesiog yra neispruses ir nesidomi supercarais, jo nuomuone pagrysta belezino Kvankt? kuom o ne logika Cha chaNes sita masina reikia ant pjedestalalo uzkelti, siuo metu tai the ultimate super car, bet vistiek as jei tureciau galimybe rinktis rinkciausi ferrari 599 fiorano ir turbut dar hammano tuninguyota bet cia jau nzn Cha cha Girtas Kietas

Dar neįsimylėjau, bet galėčiau Gerai

Mansell as ne apie megima nemegima, bet ble tos identiskos fotkes IS PARODOS sito aparato senai atsibodo

joa,kaip bulka kriosena ideda tai supranta Kvankt?

God_from_hell Labai atsiprašau, bet nežinojau, kad jums tai kelia tokį didelį nepasitenkinimą.

nitrodozer aik nx dar wienas loxas prades aiskint, tu gal pirma ismok skaityti kas parasyta. blt sito bugacio fotkiu nuo PARODOS buwo 1000001, bent jau butu kas nors ish serijos “uzmatyta” ir pan.

~Dizzy~ man nekele jokio didelio nepasitenkinimo, as tik pasakiau sawo nuomone kad atsibodo…

Myliu Myliu Myliu Myliu Myliu Myliu

God_from_hell pats eik ten kur mane siunti. tai jeigu nuo parodos nuotrauku ideta 1000001 ,tai audi 100000000001 ir visos vienodai atrodancios

prie ko cia ta audi? ar as kur nors sakiau “o mldc idejei audi fotke”?

Nesu labai dažna auto.Banginių lankytoja taigi nežinojau šito.

Antropė, o ne aš viena tokia Juokiasi

Klausimas - kiek g išima ant posūkio šita sunkenybė? Šypsena

nene del foto tai jo ***** cia nieko *bliamba*no, foto dejejui siulau prsiskaityti taisykles,nors gal ner atolko jei jau skaite bet nesuprato, nors masina tai achujebytelna, bet reikejo ne google foto surast, mes google irgi mokam jnaudotisimages.google.com/images?svnum=10&um=1&hl=en&rls=com.microsoft% 3Aen-us%3AIE-SearchBox&rlz=1I7GGLJ&q=veyron

Oi oi oi kokie mes visi protingi stumt ant kitų, nu ir ką, kad dar kartą kažkas idėjo tokia pat nuotrauką kokia jau buvo? Nepatinka-nežiūrėk.