Informatikos egzo atgarsiai

Informatikos egzo atgarsiai

Na ir kaip?
Buwau 1oje grupėje, t.y., rashiau tema Informacijos kodavimas TaipGerai + 2 praktinės užduotys Šypsena (EXCEL & Word) Užteko dviejų valandų Šypsena
Ir siaip - nesunkus juk buwo Šypsena
Bent jau pas mus, rezultatai bus tik rytoj TaipNekaltas

Vieniem buvo rasinys apie informacijos diskretinima, tai kiek zinau is mano sules niekas neparase teisingai… Blogai -30 tasku…
o visa kita buvo lengva…

1 variantas mano buvo. Šakės man, pirmą užduotį nepilnai atlikau, t.y. lentelės nepadariau su tais dvejetainiais. Ir išvis šita tema man buvo sux, kai kažkada 10 kl. mokėmės Veee. Na bent jau kitas dvi užduotis atrodo gerai padariau. Iš egzo išejau 11.25 (pats pirmas) Šypsena. Printeris kažkaip lėtokai spausdino, tiesą sakant neįsivaizduoju, kaip ten visi likę galėjo suspėt atsispausdint per 20 min (aš viso gal kokias 7min knisausi). Darosi baisu, nes jeigu vertins buvęs informatikos mokytojas, tai nusimato liūdni popieriai, nes kabinėjasi prie absoliučiai visko Ignoruoju

Tarp kitko, kokios buvo kitų variantų užduotys?

na siaip as laikiau ji pernai Šypsena na bet ir man pasirode visai nesunkus Šypsena Ar ir siemet su wordu ir excel buvo toks bairis kad negalima naudoti enter o tarpus reikia daryti su format ??? Poto mokiausi anglijoi tai destitojas issprogdines akis ziurejo kaip as per egza bandziau daryti tarpus su format. Paklase kam? kai pasakiau kad pas mus vidurinej to per egza reikalavo pradejo juoktis ir pasake kad tai didziausia nesamone ir kad tu privalai moketi su kompu dirbti kaip tau patogiau ir greitai o ne pagal instrukcijas kazkokias Šypsena Šypsena Šypsena

paliginus su pernai metais sitas egzas zimei sunkesnis buvo!Pavargęs

Man ri taip atrodo, nors man viska uztruko, maximum 1.15 valndos bet nzn kaip bus su teorija, praktika gerai, o teorija sux

Hmz, taigi į programą tai įėjo Taip Reikėjo pasimokyt truputuką ir tiek Mirkt Aš tai prirašiau ten apie tą dvejetainę sistemą, tik vat visai išgaravo iš galvos apie elektroninių laiškų koduotes Nekaltas Jaučiu už tai numažins taškų… Ir šiaip normaliai nežinojau ką apie tas kodų lenteles rašyti Laimingas Praktinės užduotys tai tokios nieko buvo - su kabliukais, bet viską lyg ir gerai padariau Gerai… Šiaip pritariu, kad šįmet egzas sunkesnis Nekaltas

o man ciki teorija nusikopinau buvau atsargini flopika atsinesus ir ciki. o ten lenteles kazka primaklinauŠypsena Liežuvis

mano buvo 3cias variantas, tai ten tema buvo apie duomenu apsauga (virusai ir antivirusai) ar kazkaip panasiai…Nekaltas
uzduotys normalios visai…bet palyginus su praeitu metu, tai siemet tikrai sunkesnis egzas…

Sakiau,kad bus tokia tema Taip (nu ne forumuose, bet Galaxy sakiau Mirkt, jog širdelė nujaučia tokią temą Laimingas)

Teorinis klausimas tikrai lengvesnis nei infos kodavimas ar diskretinimas NekaltasŠypsena

Tai wisgi, kiek tų variantų buwo? ApakęsŠypsena

Thanks god gavau trecia varianta apie virusus, tik ta normaliai buvau paskaites + dar is praktikos biski, tai lengvai issivarciau 12 sriftu pusantro lapo priburiau, jei butu kitas variantas, tai sakes man, nes na sharom ejau laikyti, o dabar jauciu, kad visai neprastai gausis, tas praktines, tai vienas prie vieno tokias pat padariau, kaip pavyzdyje, jega!!! Dar nei is vieno egzo toks linksmas nebuvau isejes, nors toks cia ir egzas, man nelabai reiklaingas, bet vis vien funŠypsena

4 tai tikrai…gal ir 6…Nekaltas

as tai du flopykus pasiemiau. Vienam visa teorija kitas tuscias. Tai kai ten visi priziuretojai dalino visas uzduotis, isikisau ta ir viska apie Diskretinima persikopinau Šypsena paskuj sutvarkiau sudeliojau ir tiek, savo zodziu imeciau, ziuresim kaip cia bus. devyni turetu but Šypsena

jooo Cha cha coooll egzas Cha cha ash taij dar spejau ir Quake3 pageijmint… nu ten taij vaijzdas geras buvo Cha cha visi barshkina klavieturom o ash quakinu Cha cha bet deja irashe i protokola… ot gaidzhiai… lentele su wordu viskas chiki tik teorija bishki sunkiau… taij per viduri egzo jau baijges buvau bet printeris sugedo taij kol kita jie susiorganizavo taij teko nieko nevekt… kazhkaip levaij buvo Cha cha bet egzas pirmas ir paskutinis tox linksmas… kaij zhinaij kad jis tau nieko nelemia taij ir pageijmint gali ir prizhiuretojus p.a.p.y.z.d.a.v.o.t Cha cha

gavau 8, nzn ar cia geraj bet mano nuomone tai kiek parasiau tiek ir gavau…nesitikejau kad paklius informacijos kodavimasLiūdnas

10 gavau (96 taskai)