Infobalt

Infobalt

Kaip manote ar verta eiti i infobalta, kai viska kiekviena diena Gali pamatyti internete, spaudoje ir tt, nebent nori su nuolaida kompa gau ir pan, nes tendencija jauciu bus nesiojami kompai, LCD monitoriai ir Mobilkos ir viskas Uz kosmine kaina, na nebent kas nors svajojate laimeti Peugeot 206

as tai eisiu… seip, nzn kodel Aš nekaltas pasiszvalgyt Liežuvis

Na vienas dalykas, kai matai per televizoriu, o kitas dalykas kai matai savom akim (net ir paciupinet gali Cha cha)…
Ash manau, kad verta. Šypsena

aisku verta

Jeigu kas neaisku pasiklausi Cha cha gal pades

Aij ko ten eiti … Liežuvis bus tas pats kaip ir pernai uzhpernai ir dar priesh kazhkiek metu… O dirbti ishvis klaiku ten… Rimta publika susirenka pirma diena o poto gaunas kad vaikshto makulaturos rinkejai reikia jam nereikia vistiek duok jam popieriuka nor 100% kad jis ta popieriukai ishmes …

Taip, visada verta, nors ir galbut ner labai naudinga.
Susitinki su pazystamais, pamatai viena kita idomesni geleziuka,
Beje, siemet jau taip sutapo kad vaziuojam is imones dvi kompanijos. Man kliuvo i antraja diena.
Galbut susitiksim.
Ketvirtadieni busiu …

Kaip ash nenoriu i infobliade eiti Liūdna Liūdna

Zinoma eisim Šypsena nors labai jau tie bilietukai brangus Liūdna nors manau vis tiek verta nueiti pasizvalgyti ar ne tap? Šypsena

as ir busiu 4adieni nuo ryto Mirkt su PHP maike… na gal susitiksim Liežuvis reikia tavo photo isiziuret…

Greičiausiai šiais metais ant Infobalt jau antrą ar trečią kartą iš eilės "zabju bolšoi ržavyj gvozd".

idomu kiek siais metais kompu ir kompu detaliu nupizdins…Baisu

nu bet kai bilietai bus po 13Lt, tai waiku neprieis tiek kiek kadais :]

na jei ka tai susitiksim parodoj, tikriausiai busiu visas dienas.

teta gyvate irgi eis… reik gi kazkam jaunima priziuret Cha cha

oj bl kaip mane up**** vaikai infobalte… o siaip apsilankyti verta…

atejus tokiai tetai kaip mat zmoniu sumazes Cha cha no offence
Ne

Cha cha Cha cha Cha cha

beabejo, kad eisim Šypsena

o del visako, nezinot, siemet pardavines neoficialiai kas bilietus ir kiek kainuos?