Indaplove

Indaplove

Kiek teko girdeti, ne mano vieno zmona nuolat pyksta, kad pavalges neissiplaunu indu. Ar indaplove issprestu sia problema?
Kas turite namuose indaplove pasakykite, ar ja isigijus nebelieka konfliktu del neplautu indu.

mes turim Taip
GeraiGeraiGerai problemu neliko…
tiesa, dabar problems kas valgyt gamins Cha cha

Mano tevai turi - ir ka - beveik jos Nenaudoja. Taigi - vadinasi Neisprendzia jokiu problemu. Triju leksciu juk Nedesi. Aš nekaltas

na kaip del konfliktu nezinau, bet siaip ir as noriu tokio daikto.Drauge sake,kad pvz tauriu tai taip svariai net su rankom neisplausi,o is indaploves, tiesiog spindi Gerai

nežinau, ar tikrai verta pirkti indaplovę tam, kas kasdien išplautum po kokia 4-5 lėkštes? Ji reikalinga nebent tik indams po balių išplauti Aš nekaltas

na mes tai indaplove naudojam pilnu chodu, aisku, cia burzuju ir kapitalistu ismislas, ale man tai labai priimtinas. ne todel kad sunku indus rankomis plauti, tiesiog gaila laiko tokiam reikalui, geriau telika paziureti, ar su diedu pasiglamzyti Cha chaCha chaCha cha

[quote]gryda rašė:
nežinau, ar tikrai verta pirkti indaplovę tam, kas kasdien išplautum po kokia 4-5 lėkštes? Ji reikalinga nebent tik indams po balių išplauti Aš nekaltas
[/quote]

Taip taip Taip taip Taip taip Cha cha

tiesiog mano mintys Šypsena

na tai ir as tokios vat ciuda-juda masinos kuri indus plauna noreciau.
Gal galite pasidalinti patirtimi kurios geriausios ir kokybes ir kainu atzvilgiu.
AciuGėlės

manau, indaplovės reikia, jei visi šeimoje bais nemėgsta indų plaut Šypsena
kaip Agata Kristi Mirkt sako, ji indus plaudama visas tas baisias žmogžudystes sugalvojo Cha cha
man tai visai patinka indus plauti Aš nekaltas

turint indaplove reikia kitaip indus organizuoti - tureti kruva komplektu, ir kai masina uzsipildo, tada plauti.
O be to kazkas turi indu s ten sukrautiCha cha

na, kol neturi indaploves galima manyti kad 3-4 lekstes per diena. bet is tiesu, darbo dienomis mes ja uzpildome per 2 dienas, savaitgali per diena. o ir indai blizga, puodai kaip nauji, o taures tai is vis Gerai
nezinau, is prazdziu gal ir buvo keistoka indus deti kazkurtai, bet dabar taip pripratom Taip
tai nera butiniausias prietaisas namu ukyje, bet jei seima gali sau tai leisti, manau kad nuo to tik geriau etatiniams indu plovejams Cha cha… ir seimos ramybei Šypsena

tindiriuska, papasakok daugiau api ta indaplove, a? Vat ash ir galvoju, nu ko ash triju lekshchiu neishplausiu, bet kai darai valgyt tai dar plius kokis puodas prisideda, kokia kepelne, salotines, stiklainiukas, puodukai arbatinai ir t.t. - tai visa shita geri i mashina ir no problem?

va va, butent, kad jei jau per sventes sugalvoju padaryti valgyti, tada ne tik leskstes, bet ir keptuves, puodai ir slonikai nuo agurku lieka.
tada viska sukrauni i ta supersebukla (svarbu maisto likuciu nebutu) ir vsio, tiesa, dar milteliai skalbimo dedasi (ne Ariel Cha cha) kiekviena skalbima, ir karta per keleta menesiu skalavimo skystis ir druska kokia tai vandeniui suminkstinti. naudoja tik salta vandeni. kartais,tiesa tenka ir 3 dienas pildyti ta super stebukla, arba pustuste paleisti, bet vis tiek tai yra geras pagalbininkas namu ukyje Gerai

na kad kelias dienas pildyt tai ne problema, nes ir taip dazhniausiai pas mus, kol yr svariu lekshchiu, tol kitos neplaunamos (ypach darbo dienom)Cha cha Cha cha Cha cha
tuoj ir as uzhsimanysiu shito stebukloCha cha

Indaplove gerai tiems, pas kuriuos familija is keturiu ar ti daugiau nariu. O jeis namuose tik vyras ir zmona, o leksciu ir stiklu tik po komplekta - nelabais jin apsimoka turet. Pvz. man, nes as turiu iseiginius indus ir koznadienius indus (kuriuos dapildau, bo daznai man jie duzta).

O stai pamenu, oi… pamenu, tuos laikus - kai is doleriniu tevukai pirko mikrobange - kaip koki stebukla. Plius stiklinius kastriulius po bliambau gaudavo… na ir ka jus manot - dabar ta mikrobange tapo tik suns edalo pasildytuvu.

Po to seke fritiurine - bulbom pacirskinti. Aisku, supilus viedra olejaus (tiek reikia, kad efektyvnai keptu) tais ne tik bulbas, bet ir koxletus kepindavom.

Po to atejo indaploviui bangai - buvo liuks dalykas, kai gyvenom visi: as plius mes su brolium. O kadangi dabar tevai liko vieni, bralius atskirai, ar irgi, tais tevukai indaplove jau ir pamirso. Beje, dabar iesko kam ja prakisti.

Kas pasiteisino, tais skalbykle ir dryer’is, plius navarotnas lygintuvas. Visa kita: vidiakai, DVD, krutni, ploksti TV - atvirai sakant, kadum gali isigyti telika uz 16 000 Lt be jokios sazines grauzaties ar ti modernu centra - nebelieka laiko kadum eksploatuoti siu tech. naujoviu, nes tos naujoves kainuoja nemazai pinigu, pinigus reikia uzdirbti, a kadum juodai dirbi - tadum grizus namo norisi tik vieno - skanaus miego.

Jei jau isigyji indaplove,tada reikia tureti nemazai indu,juk pora purvinu leksciu neplausi.O as manau,kad yra patogu tureti indaplove.Tada gali iskart pavalges paslepti lekstes indaploveje.Akys nemato,sirdies nedrasko,tada gal ir pykciai uzsibaigs

Mano draugas(vokietis) net minties neturi,kad Lietuvoje pas mus namie nera indaploves.Jam indaplove kaip vandens taupymo objektas,plaudamas rankomis indus labai daug vandens isnaudoji.Idomu kada as taip pradesiu mastyti?

Aga, indaplove taupoma vandeni, bet kadum skalbi vos keleta leksciu - nafi.g toks taupymas. Gaunas vos ne tas pats, kad triusus + stanika bei kalgotkes su skalbykle skalbt.

tik gali kilt probl, kas i ta indaplove indus sudeda/ishima, shiaip
GeraiGeraiGerai