imu 2 vnt....


imu 2 vnt…

kiek laiko jis ten vazines ? verta vaziuot ar nelbj ? Nekaltas

vis viena nieko nematysi Cha cha

bl man tai juokas, atvaziuos viena formule kelis ratus prasukt ir visi kaip nudurneje pasiziuret is kaimu, priemiesciu suvaziuos kaip i didziausias f-1 lenktynes Juokiasi Ka jus tikites pamatyt? Juokiasi Formules skrydi po baltu tiltu? Juokiasi

sharrasitto Gerai Juokiasiale vat visi varo nusifotkint, kad fone bent dadele jos matytusi Cha chao zmoniu speju bus, visgi svente dar…

Paplepėkim tada nx, varysiu gal tada tiesiok pagert i vilno ir tiek Cha cha

youtube.com/watch?v=slB77p_9BLQ&feature=player_embedded#at= 89

pakeliuj is darbo bus… uzleksiu paziureti kas vyks Mirkt

sharai, nu nezinau, man idomu, kai seku f-1. ta prasme isgirst garsa, mazdaug bolidu proporcija paziuret, uzuosta padangas ar benza Cha cha siaip planuose kadanors i koki gp palekt Gerai

sharrasitto, tiesiog kitos galimybės, išvysti F1 bolidą važiuojanti, gali ir nebebūti.

nesamone kazkokia Veee

va va, isgirst garsa, uzuost kvapa, pamatyt proporcijas Juokiasi Nu nafik, aisku tai yra zmogaus pasirinkimas, ir as nepersu savo nuomones, tiesiog labai juokingi tokie issireiskimai ir nesuprantami man. Nu nzn kaip jum, bet man b…i.r.k.a ant tokiu dalyku nestovi Juokiasi vo aplankyti koki GP, tai yra ledu ledas, kai daug bolidu vienoj vietoj, vyksta lenktynes, adrenalinas, pazystamas buvo niurburgringe, sake geriau nei sokt is lektuvo. O cia toks renginys tik juoka kelia, redbullis gera reklama sugalvojo is kaimu babkes susirinkt Šypsena Jau kaip dabar matau kiek bus komentuojanciu prie tvoru ir speliojanciu per kiek korpusu konst. prospekte pakrautu ju lenGtynini bolida. Nu zodziu mano nuomone cia tik vaikam sniurgli varvint ant tokiu dalyku, turiu omeny kai bus tik viena formule.