impreza WRX


impreza WRX

kad ir kaip simpatizuoju imprezai,bet tikrai siuo atveju negaliu pasakyti,kad grazi…mitsai nukale imprezas Liūdnas

img218.imageshack.us/img218/3690/subaren3.jpgbaisumas kaip retaimg228.imageshack.us/img228/5121/subrvl2.jpg

na is galo man nieko visai,tik ar tu isitikines,kad cia wrx? Nežinau

jo

nu nx tada,nekaltutis kaip silke Cha chasiaip,kaazin cia jau gamybinis?,ty jau parduodamas toks? ir kodel wrx tapo golpo kebulu,o ne sedanas ar universalas? Kvankt?

jo, pardavimui jau

nebutu zenklo ne nepagalvociau kad subaru, nupjove chebra i lankas Veee Baisus

pyzutes wrx Žliumbiapriekis toli civico naujo,toli naujos corolos Nekaltas Kvankt?

atrodo kaip kazkoks civic

ech… ziauru… kam taip sugadinti isskirtini automobili

Sausio menesi LT bus nauja STI, tai ziuresim kaip atrodys Šypsena Draugas jau kaip ir uzsisakineti bando Šypsena

netikiu, kad čia WRX Nekaltas

Tai gal cia amerikai tokius urodus pardavineja Juokiasi

Būtų metas įsteigt šlykščiausio metų automobilio kokius nors apdovanojimus, nes abejoju ar šitas abortas laimės ką nors daugiau Veee

esu SUBARU o ypac IMPREZU fanas… bet del sito man verk noris… Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia Žliumbia uz kaaa uz ka… toks…?

subaru visai nepagalvojo apie afrikos vaikus su tokiu dizainu (zinau kad ne i tema, bet reikia uz dar kazka kaltinti su tokiu dizainu) Šypsena bet as tada liksiu subaru legacy fanu Nekaltas

kia kazkokia sukuro

Cia jau i sangjong puse Juokiasi

nice Myliu