IMEI pakeitimas

IMEI pakeitimas

Sveiki labai reikia pakeisti Nokia 3100 IMEI, nebegalima skambint su Bite/Omnitel, zinau paciam su kabeliu neiseis to padaryti, parasykit kas priv. zin. jei zinote kur tai atliktu Kaune. p.s. Telefonas nera pavogtas.

yra pilna temu apie tai. paieskoj ieskok.

kazka jau pridirbai Cha cha ir kodel gi neina skambint? Juokiasi

Spek! jei neaisq! telepo tikrasis sawininkas kreipesi i atitinkama wieta ir telepona su tam tikru imei uzblokawo.

Bangoje info pasenusi, senesniems tel galima buvo programiskai, o cia reikia keist detale

nenusisnekek pas mane sonyericsson t610 ir jam jokios detales keist nereikia viskas pasidaro su kompo pagalba tik kabelis shustras turi but (terminator dongle). beje jeigu kas turit ta kabeliuka ar galit paflashinti mano SE t610 kaune meskit zinute i el pasta: [email protected]

Nezinau kaip su tavo sonyericsson t610, ir man nereikia, zinau kaip yra su senesniais ir naujesniais nokia, reikia, kas tai padarytu (abejoju ar programiskai galima)…

Ar galima kaip nors pakeisti IMEI siemens M55.

Ar galima kaip nors pakeisti IMEI siemens M55.

vieiems galima ,tik vieniems reikia chirurgo intervencijos,kitiems ne.

imei pakeitima tai tas pats kas numerio perkalimas ant masinos.nesk i kokia firmele rimtesne ir tai padarys.blogiausiu atveju vietoje susitarsi,jei neimanoma perrasyt issius i latvija pagrindine plokste,is ten paims kita ir istatys.latviai su lt info nesikeicia,ir vel galesi skmbinti…info nelegali,bet taip daro…