Ilgauskas nebetinkamas Cavalieriams

Ilgauskas nebetinkamas Cavalieriams

NBA užkulisiuose vis garsiau kalbama, kad Žydrūnas Ilgauskas bus išmainytas. Klivlendo klubas ateitį sieja su LeBronu Jamesu (LeBronu Džeimsu) ir Carlosu Boozeriu (Karlosu Būzeriu), o Ilgausko žaidimu treneris Paulas Silas (Polas Sailas) nėra patenkintas.
"Lietuviui trūksta agresyvumo ir jis nėra tinkamas trenerio taktinėms schemoms", teigia vienas iš JAV dienraščių. Generalinis klubo vadybininkas Jimas Paxonas (Džimas Paksonas) taip pat linkęs iškeisti Ilgauską į jaunesnį, fiziškai pajėgesnį krepšininką, netgi jei jis bus mažesnio ūgio.
Pasak NBA šaltinių, Cavaliers dabar stebi situaciją ir laukia pasiūlymų. Neatmetama galimybė, kad mainuose dalyvaus net kelios komandos.

Sklinda gandai, kad Indiana Pacers vadybininkas Larry Birdas (Laris Berdas) ir naujas treneris Rickas Carlisle (Rikas Karlailas) norėtų iškeisti Jemaine O’Nealą (Džermeiną O’Nilą) į Ilgauską, nes pastarasis geriau tinka Indianos žaidimui.

Nu ir labai gerai, seniai Ilgauskui i stipresni kluba reikejo eit, Indiana butu pats tas.

Indianos vietoje nekeisciau Ne Cha cha

gaidys tas Ilgauskas

JO senai laikas jam is ten pusti, ir speju atmosfera ten suprastejusi
Kietas

xexe neisgelbes Jamesas Cavalerijos Juokiasi

Indiana grįžta prie senojo savo modelio - Ilgauskas labai panašus į buvusį "Pacers" centrą R.Smitsą savo žaidimu Taip

Geriausia tai jam butu i vakarus pust.

Nu Ilguj butu tik taij dar gerew Nekaltas

G

Jau geriau jis pazaistu kavalieriuose. Man ta komanda labai panasi i Chicago bulls , kuri irgi nepatekdavo i atkrintamasias, bet pasikviete Jordona, o po to Pipena ir prasau. Lebronas yra ,o kitoje naujoku birzoje atlikus protinga sperndima galima labai stipria komanda suburti.

Bet tie patys buliai nebuvo vien Jordano ir Pippeno komanda. Juk buvo ir Rodman Cha cha, vienas geriausiu kovotoju del atsokusiu kamuoliu lygoj, Kukoc, vienas geriausiu "sestuju zaideju", Kerr, l.geras snaiperis ir, t.t.

Cavalieriai kitais metais negaus tokios aukstos saukimo vietos naujoku birzoje.Taip

kaip sakant kam moket uz nieka suoliukui sildyt galima ir beveik chaliavai susirastŠypsena

Va va, taigi afigiena atlyginima gauna Ilgas Apakęs

Nu patys treneriai ir zaidejai yra pasake, kad Jordons buvo puse komandos, o jei nematei kaip jis zaide ir ka galejo aiksteje padaryti, tai nieko sakyti negali. Aisku lebronas nebus 2 jordonas, bet matos, kad jis talentingas ir jam tik 18 metu.

nu jei i indiana tai cia tik i gera ilgiui Šypsena

nu kaziNekaltas
apie all stars rungtynes vakaru puseje jam butu tik pasvajotLiežuvis

sakyciau totali nesamone bet visko gali buti…Ilgauskas siaip nera pac pajegiausias centras ir delto gali buti realu kad mainys noredami sustiprint priekine linija

Jėga.Tikrai netinka jam Cavalieriai savo greitu žaidimo stiliumi ir aklu lėkimu.Gal po kelių metų,kaip čia sakot,bet Ilgui dar kirmyti toj komandoj nėra tikslo.
Man tai įdomu,kaip Cavalieriai dalinsis kamuoliu,kai gaus dar tokį kamuolių mylėtoją JermeinaŠypsena
Nu anyway,manau,kad Ilgauskas turi daugiau galimybių atsiskleisti kaip geras centras Indianoj.