Ilgas kelias namo :)


Ilgas kelias namo :slight_smile:

Sveiki. Ryt laukia ilgas kelias, gerokai virš paros vairavimo. Norėjau pasidomėt, kaip autobanginiai kovoja su mieguistumu už vairo? Redbullis, espresso, kas dar? Girdėjau kažkokių tablečių dar yra spec. vairuotojams bei kažkokio redbull koncentrato? Šypsena

Žinoma geriausia kova su miegu tai sustot ir pamiegot, bet jei jau norit be sustojimo pasiekt tikslą?

kai lakstydavau i europa tai bbs,kai jau ima miegas,niekas nepadeda i parycius Špyga Šypsena,kas tik nebandyta Nekaltas

Neilgiau 15min pamiegi ir vėl kaip naujas Girtas

clarksonas spunk’a naudojo kazkada Cha cha kazkokius astrius/rugscius saldainius. o siaip tai vaziuok nuleides langa, padeda, tik yra rizika persalt

rukymas siek tiek pratempia Šypsena

krastutiniu atveju gerai yra sustot degalinei, isipilt espreso, ir ji uzpilti su cola, tada ta misini isgert Šypsena isbandyta, akys kaip minimum porai valandu stulpu atsistoja Šypsena esu girdejas kad i kola tirpios kavos meta, bet nesu bandes, nzn kaip ten Šypsena redbulis nepadeda, jis akiu neatmerkia, jis tik uzsimerkus uzmigt neleidzia nes pilna minciu buna galvoj Šypsena Valgyk maistingo maisto, linksma muzika klausykis, turek pasnekovu ir atvairuosi, ner taip blogai Šypsena

Aš tokios ilgos kelionės dar neturėjęs, bet viskam yra pirmas kartas. Planuoju tai bandyt stot miegot maksimum pusantros valandos, turėtų užtekt, kad tęst kelionę… Čia jau kai jokie redbuliai nepadės.

Dar navigacioj neisjunk kad sakytu kada virsiji greiti, labai nervina Cha cha

Ir atsikeles po to miego, butinai lauke prasiblaskyk, pritupimu padaryk, kad atsigaut Šypsena nu pradesi vaziuot, pamatysi aks padeda Šypsena tik nevaziuok luzinedamas ar ant ribos Šypsena

su kazkuo kalbetis reikia, geriausiai padeda

:YCpr0s turiu nauja pokeli Spunk, nu ir slykstynes

kokso ishniok Gerai

Pas mane laima ant igo visad man primena kad virsiju Cha cha

kažkada trečią parą be miego pučiau 1800 namo,tai 12 juostų autobanu variau,lenkė kas lenkė tik po 2 ir daugiau Mašina,furos irgi ne mažiau kaip po 2 važiavo,lenkijoj visur 4-8 juostų kelias Girtas akys tokios Pavargęs ir mini

Lenkija geriausia nakti kirsti, daug laiko susitaupo Šypsena

saulėgrąžos

p.s. kiek km vaziuosi? kur gyveni ir kur pinigus laikai? Cha cha

Cha cha