Iki 18 puslapis: <b> NAVIGACIJA </b>

Iki 18 puslapis: NAVIGACIJA

Gerai, šioje temoje surašykite kas turetu būti iki 18 klubo psulapyje, kokie skyriai…

Aš siulau:

Naujienos - [pradinis puslapis]
Apie kluba - [viska apie kluba, jo istorija]
Klubo nariai - [visi klubo nariai, ju nuotrauku galerija bei informacija]
Meetai - [aprashymai bei fotos is klubo meetu]
Forumas - [nuoruoda i sita bangos foruma]
Kontaktai - [kaip mus surasti]

ka dar siulot? gal ko nereikia? ka keist? siulykit…

Nedaryti nieko (pvz kaip forumas, ar sveciu knyga) kad aktyvumas bangieciu nepersikeltu i ta musu tinklapiuka arba kitaip sakant taip gali bangieciai tapti nebe tokie aktyvus banga.lt kaip anksciau nes bus pamile nauja www…

manau uztenka tiek kiek pasiulei, nes per daug ten nereikia plestis, tik sakau butu neblogai padaryti atciliepimus apie klubieti, ar koki tai balsavima.

gal ir visai nieko ideja , jei nepatiktu ir neptvirtintu lukesciu pagaliau gal galima butu ja panaikint?Aš nekaltas

jo visada galima isimti, bet manau butu idomu suzinoti ka apie tave mano kiti bangieciai (ne naujokai, ir miaumiaukos, ir auaukai) Cha cha

kas dar ka turit pasiulyt? rytoj jau bandysiu pradet gamint…

Pradziai uzteks Mirkt
Su laiku issiplesim Apakęs
Ismokit laukti Mirkt Kietas

Viskas Gerai

Ir man atrodo, kad kaip pradziai tai labai Gerai

oj o kur dar viena skiltis: klubo istatai?

tai jie ieis i skilty "Apie kluba"

nors ir nesu tikras klubo narys bet manau kad visus pribibmasus veliau reikia prikabineti

ok

nesvarbu,kox butu tas puslapis,bet http://www.banga.lt mums visiems atsiskirti nereiketu.Geriau,kad tai butu tiesiog iki18 tinklapis,kad daug kur butu nuorodos i banga.ltMirkt

Jei idesit meet’u foto, tai labai prashau apachioj uzhrashyti, kas ir kur yra toj fotikej!!! Matot, ash esu naujoke, ne karto nebuvau susimeetinus ir visu nepazhistu Liūdna… Tikiuosi, i mano prashyma bus atsizhvelgta…

Ish anxto dekui!!!

missy>as kaip pazadejau viska surasyt apie Vilniaus meet’a tai ir ant foto uzrasiau dalyviu nick’us (tikiuos niekas nepriestaraus Aš nekaltas)

Eric or@nge> jei tu skaitei nuo pradziu ir visas temas tai turejai suprasti, kad ten bus vien tik musu klubo iki18 tinklapis…Apakęs

Bet jame puikuosis topli grazu ne visu sio klubo nariu foto Šypsena

viskas gerai kaip yra…Taip

Nu ir kam ishkelei shita tema?