Iguanos.....

Iguanos…

Sveiki visi… gal yra cia zmoniu kas auginat iguanas. Uzsimaniau toki dinozauriuka ir as auginti,tik va noriu ispirmo viska suzinoti apie ju prieziura,laikyma ir t.t. inete ne per daugiausia informacijos…gal gali kas nors padeti? is anksto aciu

Pirmiausiai pasiskaityk čia: fauna.savel.org/topics.cgi?op=view_topic;cat=ropliai;id=323 O čia mano augintinis Mirkt[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/682 308-=(716238095](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/682308-=(716238095) Ir pasinaudok paieška,ten apie iguanas daug temų Šypsena

Labai grazus iguanius pas tave Šypsena … kiek jam buvo kai namo parsinesiai? kur isigijai? kaip viska irengiai? ka galetum patarti… as ant dienu zadu nusipirkti… tik nzn is kur ir kaip viska irengti… ,kad lempa sildoma reikia ,kad vandens ir saku reikia kas dar? patark Mirkt

Kuriam mieste gyveni? Gali dar čia perskaityti irgi nemažai sužinosi [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/370371.16 1-=(487603589](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/370371.161-=(487603589)[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/356758.16 1-=(452816334](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/356758.161-=(452816334)

Priklauso is kur sugalvojai isigyti?.. Jei is tam tikros parduotuves, kur zinome, jog jos terariumuose gyvena, tikrai nesiulyciau! Pirma, tai neaisku kas per veisle, kazkoki mutantai, su tokiais mutantais tikrai daug problemu. Antra is kiekvieno terariumo ryte yra isimama po kelias negyvas iguanas, o kartais ir NE, labai ziauru ziureti kai parduotuves terariume baseine guli jau pradejusi puti iguana. Iguanai reikalingos ypatingos salygos, kad ji gerai jaustusi. Reiketu apmastyti kur tu ja desi ir laikysi jai ji isaugs iki 1.5 m? Reikalingas sildymas (is apacios, kaitinimoi lempute, UVB lempute (SUNGLO, cia visi reptiliju augintojai turetu zinoti kam reikalinga - del Ca pasisavinimo per oda, bet cia jau atskira tema), reikalingas drekinimas, kad neatrodytu gyvulys kaip skarmalas, nuo salcio ir sauso oro (zinoma ir be vitaminu), zinoma ir pats gyvunas kankinasi… Jei iskiltu konkretesniu klausimu, rasykit i privata, butinai pasistengsiu padeti!

jo… sutinku su pao, nors esu mates kikoje grazu patina… toki buciau emes… shiap nereikia buti dideliam specui kad nuejes i kika pamatytum kuri iguana zvali ir gerai jauciasi ir kuri jau tuoj uzsivers… beje dar toks pastebejimas… esu girdejes kad agamos auga dar sunkiau nei iguanos ir dar daugiau ligu serga… nznau… pas mane auga… ir kol kas sakyciau visai puikiai ;] shiap kol kas uztenka man ir savosios… bet kadanors tikrai neapsiribosim vienu dinozauriuku ;]

As esu is klaipedos… ir kiek zinau cia nera daug parduotuviu kur galeciau rasti iguana nusipirkti… siaip kika man nelabai priimtina… ten jos vargses guli keliais aukstais, kai kurios net nejuda, uzsimerkusios gaila net ziureti… gal kas turit patarimu is kur man ja isigyti? ir beje kaip reiketu medii terariuma dezinfekuoti? ir ten klause ka as darysiu su iguana kai ji bus 1,5m … Šypsena paprastas atsakymas jinai pas mane bus palaida… tik tures savo vieta su sildomu akmeniu ir lempa… kiek zinau nera jinai kvaila ir supras kada nori sildytis o kada nori begioti po namus …

beje valeri as jau viska ten esu perskaites Mirkt noreciau patarimu is tavo patirties beauginant ta iguana ka patartum padaryti o ko ne

Jeigu ten viską atidžiai perskaitei,tai beliko pirkti iguaną,o į klausimus kurie Tau kils beauginant ją,atsakysim Mirkt LaimingasSvarbiausia pirkdamas atkreipk dėmesį ar iguana neapsnūdus(juk perki dieną!),ar nėra žaizdelių ,dėmelių tamsių ant kūno.Taip pat turi būti sveikas tiesus stuburas,be jokių iškrypimų.Apžiūrėk kojų pirštų sąnarius,jie turi būti lygūs ir visi vienodi,be gumbelių.Svarbu,kad būtų sveikas uodegos galas.Jeigu buvo nutrauktas ,tai turi būti gražiai lygiai užgijusi,be apdžiūvimo.Žiūrint iš priekio snukutis turi būti simetriškas.Pabandyk vietoj,prieš pirkdamas pašerti,pageidautina,kad maistą siūlomą iš indelio godžiai stvertų.Kai ės pasižiūrėk kokios spalvos liežuvio galas.Turi būti ryškiai raudonos spalvos.Jeigu blyškus ar net cianoziškai melsvas,jau nusilpusi.Oda turi būti lygi,be ryškių raukšlelių,šonkauliai neturi matytis per odą.O kitus iškilusius klausimus apsvarstysim kai jau turėsi augintinę.

Katik buvau hyper maximos kikoje kaune… Bent jau is cia likusiu iguanyciu nepirkciau… Nors kaskada maciau is paziuros sveika agamina…

Šypsena nu liko tada tik iguana nusipirkti rimtai… dar terariuma ispirmo irengti… tai niekas nezino kaip medi dizenfekuoti? nes iguanos kiek zinau megsta odos ligas o parazitu ant medzio gali buti daug… vo… ir beje su kokiu skanestu eiti rinktis iguana? Šypsena ka duoti jai… juk neduosiu morkos gal kokio mandarino skiltele? ar dar ka nors… ziogo irgi nelabai gausiu Šypsena

Nežinau,aišku gali eiti su mandarinu,bet geriau pasižiūrėk susitaręs kada jas šeria ir matysi aiškiausiai kuri turi gerą apetitą… Iš tikro terariumą reikia įsirengti pirmiausiai,bet dar viena problema labai rimta:susižinok kas Klaipėdoje gali tiekti Tavo augintinei zoofobusus,svirplius ar dar kokius tarakonus(iš butų neregistruoti netinka!).Seks pasakas,kad užauga ir be to,bet tikrai netiesa Nežinau

hmz… ir kaip man dabar suzinoti? o musiu lervos i zveju parduotuves netinka? Liūdnas

Mūsių lervos netinka NePereik per zooparduotuves ir labiausiai į Kikas,nes jie užsivežinėjo dideles partijas vorų,skorpionų ir driežų.Turėtų pasirūpinti ir jų maistu.Klausiau Kaune,tai parduotuvėj sakė,kad bus ir pašaras gyvas visiems šitiems gyviams.Bendrai keliauk per visas,o ypač tas,kurios vorais prekiauja.Kiek teko girdėti,tai yra tokios Uostamiesty Mirkt Šypsena

Nezinau ar gerai perskaiciau, bet KIKA uzsivezinejo dideles partijas VORU, SKORPIONU ir DRIEZU? Dar nesu to girdejes… Tu isitikinusi kad KIKA egzotika vezas? Niekados negausit KIKOJ gyvo maisto.

Pasidomėk ir jeigu negirdėjai apie tai,tai gal nustebins Mirkt Cha chaPartija jau turėjo būti prieš Šv. Velykas LaimingasPao,gal kartais Tu žinai kur Klaipėdoje gyvo maisto gauti?Jam labiausiai tiktų zoofobusai,milčiai,svirpliai Šypsena

sveiki nors iguanu ar kitu driezu nelaikau, bet esu maciusi gyvunu egzotiniu parduotuve, uz karo muziejaus toj gatvej, kur laiptai i savanoriu kalna veda, kazkur po desine,tikiuosi aiskiai issireiskiau Laimingas, o del maisto tai gal zoologijos sode ka nors rasit, juk ten jie irgi pardavineja ir driezus ir kitus gyvius kuriems reikalingas gyvas maistas, tai ten lyg tarakonu ir kitu “registruotu” gyviu esu maciusi, pabandykit ten kas gyvenat Kaune. sorry jei sutrukdziau diskusija Nekaltas Gėlė

am… tikrai neteko girdeti tokio dalyko… o jei ir uzsiveze… zinom kikos kianas… aciu ;] nebent jau ka nors super duper butu atsiveze…

Na,aš irgi laukiu iš ten naujienų Mirkt Cha chaĮdomu,kokios kainos Kikoj bus Cha cha