Ieškoma koompanjonė

Ieškoma koompanjonė

Labai sunku surasti “sava” žmogų, kuris turėtų tuos pačius pomėgius ir poreikius. Esmė tame, kad ieškau draugės, kuriai patiktų vakarais pasivėžinti motociklu, mėgtų keliauti, labiau trauktų gamta nei miestas ir pan. Gal kas teiksite, kad tokių nėra, bet viltis miršta paskutinėLiūdnas
Šiaip esu paprastas 21m. vaikinas, kuris sunkiai pritampa “treninginiuose” Šiauliuose.

aplinka kalta…Pavargęs

Nu jei butum is wln…

Kaip gaila,kad as is wln man taip patinka motociklai uuuijjj Cha cha

bet kox normalesnis zmogus suniai priprastu prie treniguotos aplinkos…ypac shiauliu Apakęs Juokiasi

sekmes paieskose Labas Cha cha

Tolokai tie Siauliai, bleen…Nekaltas

Lietuvoje nėra tokie dideli ir atstumaiŠypsena O dėl “treninginių”, tai kas čia negyvena to nesupras. Vakar vienas draugas gerai išsireiškė: “Nu pažiūrėjus į tave aš bijočiau su tavimi eiti į bet kokį klubą vien dėl “nebasos” galvos ir atitinkamos aprangos”.

tai tu ka, vienintelis normalus siauliuose?Nekaltas

Tai tikrai neŠypsena Tiesiog noriu susirasti atitinkamą žmogų. Griebiuosi net šiaudo čia rašydamas.Juokiasi

Ka veiki Siauliuose?

mauk i wln gywent

Tai ieskok is siauliuose esanciuTaip Turbut paprasciau bus susirasti ka nors normalaus ten nei ciaCha cha

toli tie Siauliai… Nekaltas

susidaro toks jausmas kad iki siauliu nerealus 1000 kilometruNekaltasCha cha

Šiauliuose mokausi ir dirbu. O dėl Vilniaus, tai greičiausiai atlėksiu pas jus kitais metais, jei žinoma užteks proto studijuoti magistrantūroje. Ir šiaip Vilnius veža, nes ten daugiau savų nei morozų.

nu ir kalba baigta

ech… ir ne Vilniuj as Liūdnas

lyg ir myliu gamta, esu visai nepasikelusiŠypsena
tik turbut atstumas problema? Ash ish pajurio,jei kaLiežuvis

na jei butum is kn … :0 rastume bendra kalba…bet tu lenki link kazkur…motociklas…miskelis…oi ir padykes…Juokiasi