ieškau

ieškau Šypsena

As irgi taip darau. kuo anksciau pamatys kokia ragana esu, tuo maziau nusivylimu busCha cha Dazniausiai net i pasimatymus nepasidazius ateinu, kad po to soko nebutuJuokiasi
o jei rimtai, tai jei planuoji su zmogum bent kiek ilgiau kartu but, tai kam apaudinet.

malonu skaityti tokius didelius pranešimusŠypsena
juk minėjau, kad pernelyg nesureikšminu kūno linijų. žinoma, apie kultūristes būtų jau atskira temaCha cha gali būti ta pati liekna mergina, bet kūną kaip kempinę maigai… wekVeee be to, juk bendrai orientacijai pateikiau foto, kurias matei.
teko artimiau bendrauti ir dabar ryšius tebepalaikau su viena mergina, kuri taip pat turi lėtą medžiagų apykaitą.kai stengiasi, sportuoja ir susireguliuoja mitybą, labai gražus jos kūnas būna, bet jei ilgesniam laikui atpalaiduoja vadžias, rezultatą manau pati gerai numanai. mano paties yra greita anergijos ir medžiagų apykaita yra greita, tad nemeluosiu, kaip puikiai tave suprantuŠypsena

na, kažkada buvo ir toks periodas, bet, laimei, jau pareity Mirkt

[quote]o man patinka moterys platesniai klubais. jos tokios moteriškos atrodoAngelas
[/quote]

Bet patikėk, kaip joms lengva rasti tinkamas kelnesGeraiKietas Kaip kažkada pastebėjo Beyonce “kelnės siuvamos žmonėms be užpakalio”. It is really truthAngelas

[quote]tekę glamonėti kelias buvusias plaukikes, kurios, sakyčiau, dabar yra išties moteriškų linijų. bet tik palietus ir pajautus kūno stangrumą, pats jauti malonumą, pvz., kad ir masažuodamas.
[/quote]

Gali būti Šypsena Šiaip sportininkių figūra man nėra graži… Dažnai ji būna pernelyg raumeninga ir vyriška, bet čia jau, aišku, nuo skonio priklauso Šypsena

[quote]nežiūriu neigiamai į tavo norą ir pastangas. labai gerbiu ne tik merginas, bet apskritai žmones, kurie sportuoja ir rūpinasi savo kūnu (na aš tik sportuoju, bet pasirūpinti kartais noro pritrūkstaJuokiasi). mano manymu svarbu pirma, kad kūnas patiktų jo savininkui, o ne kad savininkas tai darytų dėl to, kad labiau patiktų kažkokiems potencialiems partneriam (tikslus minėti manau nėra svarbu)
[/quote]

Aš tai darau tik dėl to, kad man pačiai būtų malonu žiūrėti į veidrodį Mirkt O priežastis yra ta, kad mano medžiagų apykaita yra LABAI LĖTA ir, norėdama išlaikyti normalią figūrą, esu priversta nuolat save prisižiūrėti Šypsena Kartais pavydžiu toms, kurios gali valgyt, kiek nori, ir joms nieko Šypsena O pas mane viskas liekaNekaltas Bet… Yra, kaip yra. Tiesiog mane erzina tokie pasakymai, kaip pvz “ėda, kaip kiaulė”. Aš, kai pati turiu labai lėtą medžiagų apykaitą, tai puikiai žinau, kad ne visiems reikia ėsti, kaip kiaulėms, jog greitai nutuktų. Kartais pati sau galvoju: “ai px, spjausiu į visą, valgysiu, kiek noriu, ir būsiu tokia miela storuliukė, raudonais žandukaisValio”, tik bėda, kad svoris daro neigiamą įtaką ne tik išvaizdai Mirkt

[quote]nuoširdžiai linkiu tau sėkmės siekiant savo tikslo.

[/quote]

Tai mano tikslas yra labai elementarus - numest dar porą kg. ir kažkiek sustangrint kūną Šypsena Čia nėra nieko neįmanomo Juokiasi

Tai as neabejoju, kad tokios panos Tau juoka sukelia. Kaip pastebejau, Tau viskas juoka arba panieka kelia. O man ju gaila. Kaip negaileti zmogaus, kuris gyvena tokiom salygom, kad i svecius vaikina pasikviesti bijo?

o jei trulike baksnoja koks gerai sudetas vaikinas tai jau gerai? Juokiasi
vyrai smulkaus sudejimo ir man ner grazu. o graziausia kai pilvuka nedideli turi… is tikro riebalai negrazu, bet save paguost norejau Cha cha
stangrus kunas yra ledas Myliu

kodel tau gaila tokiu panu,jos bijo nama parodyti kur gyvena apie pasikvietima i svecius nei kalbos nera,traumuotos palieka po tokiu dalykuJuokiasi
ne viena buvo kliuvus ir ne viena klius,juokai vieni krcKietas

Na taip, girdejau apie tokias. Pusseseres pazistamas dare eksperimenta: isedo i savo golfuka treningais apsiredes ir kalbino panas - nei viena net i jo puse neziurejo. Tada pasiskolino draugo BMW ir sutais paciais treningais vel pabande - uzkibo ne viena. Na kas zinau. Gaila man tokiu panu ir tiek.

man patinka geru formu panos su nebaisiu veidukuCha cha

Tai gal Tau tos auksinės mergaitės patink? Pavargęs

Na, aš kalbu apie liesus Vyras. Ten nelabai ką treniruot yra, tei… Blogai

Soleila rašė:

pilna panu naslaiciu,kurios skurdziai gyvena ir kabinas uz siaudo,limpa joms tokios kalbos.
plius daugelis panu jai prileki su gera masina,tai ilipusios islydo,net nesugeba gerai pasneketiJuokiasi

tokiu panu net nematau.

kieta Ignoruoju yra gerai, kai istreniruotaNiam niam

Tai jau tikrai, kad antra karta su tokiu nesusitikciauPavargęs
Pasakas as toleruoju virtualiam gyvenime, o realybej ner cia ko po piniguocio kauke sleptis, kai eilinis darbininkelis teesi. Reikia savigarbos ir meiles sau nors kiek turet. Apie pagarba to viso vaidinimo ziurovei, as net nekalbu.
P.S. nemanau, kad musu si diskusija, kur nors toliau nei dabar, nuvesLaimingas

Svarbu, jog pats gerai jaustumeis. Pvz., aš labai nemėgstu, kai vaikinai, vyrai būna smulkaus sudėjimo. Ypač, jei sausakimšam trūlike su savo šikna baksnojas koks maroziukas perdžiūvęs. Baisus Apsivemt galima. Juokiasi
Ne, nu rimtai. Turi būt už ko pačiupyt, o ne kaulai, oda, sausgyslės… Kvankt? O dar kai Ignoruoju kieta būn it akmuo. Pavargęs uij, net nupurtė… Juokiasi

kas cia per sentimentalizmai bunant viena? idomiai skambaPavargęs

Aš galvą ne protą turėjau. O negraži galva: plaukai skysti, nosis didelė, akys kreivos, oda riebi ir spuoguota kokia. Na, nežinau, viskas bendrai, kad veidas kaka, o figūria Niam niam. Tai vat, kaip tada reaguoji? Nekaltas

kodel jis turi irodineti,kad turi pinigu?
kodel jis negali girtis?
tavo reikalas ar tu su juo dar susimatysi po tokiu kalbu,kitoms patinka visokios pasakos,kitoms vezi varo tokie pasakojimai,kiek mergu tiek nuomoniuJuokiasi

Visiskai suprantama. nes Tu ir nesi moterisCha cha o apie stebuklingus poziurius nieks ir nekalba. Kalbama apie pagarbesni ir visapusiskesni poziuri. O jis kazkoks stebuklingas tikrai nera.

[quote]
Ralis rašė:
kazkaip nepastebejau as ten ju tokio nuostabaus poziurio i moteris Nekaltas