Ieskau


Ieskau

Ar yr cinainas brokeriu, kurie padetu su masinos, esancios uzsienyje, draudimu? Labas

*bliamba* kas ce yra? jau trecia nuotrauka su melinu avantu sian.

Tai o kam draust uzsieny? draudi lietuvoj ir draudimas galioja visoj europoj

Kazinau nakui, as tai nesuprantu tu formalumu. Man reik draudimo Užsispyręs Cha cha

grazi spalva Gerai

melynas autobusiukas! tu tu!

kiek laiko busi uzsieni?

Visa laika

Draudi pigiausiai, pasidarai zalia korta ir viskas. Zalia korta papildomai nekainuoja.

youtube.com/watch?v=WEi9ZQrEjr8

as jam sakiau, kad nepadarys, bo reik savinyko, kuris eitu det parasu pas brokerius Mirkt tik pazintys…

Nereikia savininku… Buvau susidures su panasia situacija- masina buvo reginta ant manes, o pirkosi tuos draudimus ‘tik daina’…

SHARR jei europos sajungos salyje teigi galioja musu tie draudimai paprasti ir tiek Šypsena wa brokeris 867187892 kaune Šypsena siaip jis toks ciudnas, tai nenustebk jei skambinsi Cha cha

kacurani, ok, pasuksiu jam ryt. O ka reiskia ciudnas?

galiu duot mergaites brokeres nr. jei ka pm. nereik ten jokiu parasu, uz tave sudeda ir pasol. gauni polisa i emaila ir laimingas Šypsena. paskui pastu tarkim atsiuncia i vieta originala Šypsena

naktibledas, be pazinciu reik Mirkt Anksciau pkj buvo, daba ne pkj… Kokius 3-4 metus taip draudziausi savo autas, kai manes ant LT nebuvo…

civicas, ouke, duok mergaites numeri.

Ubags, as kadais pratumiau masina, ant susitarimo, kad susitvarko, ir tada varom i Regitra uzrasyt ant kliento. Susitvarke ir toliau varinejo ant manes reginta masina, nes draudimas pagal mano linija (be avariju) papigiai ejo, plius nesvariais reikalais uzsiiminejo. Buvau ir Regitroj, ir menturoj pasitart, tai atsakymas buvo vienas- samdykis privacius seklius. O draudima jie laisvai nusipirkdavo. Turiu draugu draudeju hebroj, prasiau, kad itrauktu i ‘juodus sarasus’, bet sake ne pas mus, tai kitur apsidraus.

as dhja visokiu ciudu prikretes esciu… ir su irl auto bene 3m ant LT vazinejau su LT draudimais, ir atvirksciai, ir dar kitaip visaip… net dabar kartais su uk reg masina, bet LT draudimu pasivezinu ant LT… tiesiog, nezinau nuo kada (lyg ir nuo praeito sausio) ivede istatymiskai taip, kad tik savinykas arba igaliotas asmuo gali draust… pataisykit, jei klystu kas nors, kuris zino tiksliau… a tai kam tu ta auto ant saves laikei uzregines? Kazkada, kai stumiau savo LT auto airiui, grizes, tiesiog ana nurasiau regitroj, pasakes, kad isvaziavo ten kazkur ir neturiu nei popieriu, nei numeriu…