Ieskau xebros, kurie studijuoja zurnalistika ar kazka panasaus ir domisi motociklais

Ieskau xebros, kurie studijuoja zurnalistika ar kazka panasaus ir domisi motociklais

turiu rimta kalba su tokiais zmonemŠypsena, jei tokiu zmoniu yra ar kas pazysta tai prasau atsiliept

pazhystu bent 2 zhurnalistus, bet tik 1 ish ju domisi auto, o ne moto Nekaltas

na man reik kad dometus motociklais ir kad studintu gal but geriau, nes turiu pasiulyma

nu pasakok,nes is arba su zurnalistais profais sudegsi,mes degem N kartu,viska tenka paciam daryt…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha
jie is esmes asilai yra,kisa savo, neisikerta i esme rejkalo…NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas
esu dirbes fotokorespondentu,issilavinimo neturiu jokio…

Pazystu viena is Ked kuris Vilniuje zurnalistika studina ir kartu su mumis i sjiezdus su savo honda vaziuojaŠypsenatau toks tinka???Juokiasi kaip kokia preke pristaciauJuokiasiJuokiasiJuokiasi

na reikalas yra rimtas, galiu uzsiimt padaryti rimta weba ir suieshkot rimtus remejus tik reik kad xebra nusimaytu apie motociklus[karoce jeis dometusi] ir kad turetu zurnalistikos patyrimo bei turet laiko tokiam darbui, beje kaip zurnalistui studentui tai labai praverstu atsiskaitant univere ir praktikos duotu. na cia karoce minty turejot visi pagaut. siuo metu inete yra gera nysha atidaryt gera informacini motociklu saita, beje pas mane yra daug ideju, tikiuos kad ir pas ziurke yra ju nekamaziauŠypsena. jei supratai ziurke minti tai tada laukiu atsakymo

nu as cia su keliais motomanais jau kazka darom…Cha chaCha chaCha chaCha cha
be remeju aiskoo…
sejp padaryti saita ir ji profesionalei islaikyt manau daugiau kajnoja nei rinkti info,nes ta info lietuvoj labai maza ir ribota…Cha chaCha chaCha chaCha cha