Ieskau paprastos simpatiskos merginos

Ieskau paprastos simpatiskos merginos

Na ką, eisiu tiesiai prie reikalo, aš irgi ieškau merginos. Pageidaujami duomenys:

  • nevyresnė už mane(man 25)
  • neaukšta(iki 168cm)
  • liekna arba vidutinė
  • simpatiška (bent jau pati sau)
  • ramaus, bet linksmo būdo
  • gyvenanti Vilniuje arba Kaune

jau radai??? man atrodo ir nerasi. ne toj vietoj ieskaiCha cha

Na sudominau Mirkt

siulau promile!!! man atrodo tau kaip tikCha cha

P.S.nepyk bet man juokinga, kai zmones bando susipazinti per ineta.

Nepykstu. Bet kodel gi nepabandyti, reikia gi naudotis Interneto teikiamais privalumais Mirkt Manau, tai neblogas budas susipazinti zmonems, kurie nedrista uzmegsti pazinciu bare, gatvej ar siaip kur. O be to, pavadinimas gi “Noriu susipažinti”, todėl prasom nesikabineti Liežuvis

Kam jus ji erzinat… Aš nekaltas Cha cha

Parašyk į privatą, kuris netinka. Kompetetinga komisija apsvarstys ir priims sprendimą Cha cha

atsiprasau, daugiau nesikabinesiu. tiesiog issakiau savo nuomone. sorryMirkt

gal… bet sitas man nepatinka

Radau tave Cha cha

Nu manes nereikia ieskoti Cha cha as visada bunu cia Liežuvis

Tai gerai, kada ir kur susitinkam? Šypsena

Niu siaip, ne taip greitai, o beto as neatitinku tavo reikalavimus Cha cha Cha cha Cha cha reiskia nieko neises Cha cha Cha cha Mirkt

Atsiusk savo foto, padarysim isimti Cha cha Cha cha Mirkt

Tu paspausk ant mano nicko ir pamatysi foto, man nereikes vargyntis Šypsena o isimciu nereikia daryti, nes reikes tada visoms daryti Cha cha Cha cha

Mistika, o tu visai faina Šypsena. Bet Mazeikiai tikrai tolokai… Anyway, thanks uz demesi Šypsena
Egiptiete, that’s great, but can you be my girlfriend? Šypsena

Nors ir gundanciai skamba, bet kaip sakoma:“Visi geri zmones jau susituoke!”, todel… patartina pacia susiprast! Šypsena

Beviltiskas reikalas… Ar reikalavimai per dideli(nors neatrodo) ar cia lietuvaites tokios kuklios ar visos jau uzimtos?
Anyway, rasykit kam atsibodo bijoti ir nori isbandyti kazka naujo, nors ir neilgam. Vasaros dar liko daug.

Norai geri, taciau budas netinkamas. Sis forumas turbut labiau tinkamas virtualioms pazintims uzmegzti, nes visi tik pliekia zinutes, liezuviais tik mala, taciau jeigu kalba eina apie realius susitikimus, tai siame forume, deja, nieko gero nesurasi. Visi ir visos (su retomis isimtimis) tik pasneket drasus.