ieskau mergeles

ieskau mergeles

Klausykit hebryte ieskau vienos paneles is kauno, gal kas nors pazystat netycia, jos vardas yra “Aiste K.” 22 metu, mokinasi kaune, magistraturoje, atrodos nors tiksliai nezinau. Buciau labai dekingas jeigu kas nors man padetuŠypsena
dekingas is anksto

parasyk y privata jei nesunku

kiek jo tokio kaina atsistotu nu ta prasme jei parduotum uz kiek?kazkaip traukia mane toks bmw butent noriu raudono m klases 2.5 variklis Combi…

o variklis 1.8?

mochnas aparats! a kur prieshrukines? spyzdyly papugaja? ar ten tipo tiuningas “newktos prieshrukines?” Cha cha

Lokanas kokia tavo aparato kaina? Šypsena

tikra M power Šypsena Cha cha

Laimingas

Ehehehehe Šypsena Velniukstis Šypsena

as ir sypsausi kai lokanas vairuoja bent kas treciam posukyje… o kai pats tai… tai nebebuna laiko sypsotis, sypsausi kukliai kai masina reik grazint Juokiasi

nu nepastebejau tikrai…

taigi praktiskai visuose bent jau bambliuose tai tikrai.

bet cia man taip atrodo,ar taip yra:galinio sparno arka zemiau nei priekinio-ir labai stipriai…kazkaip neatkreipdavau demesio

Ir “drivability” Šypsena Neskaitant kai kuriu trukumu sitas sumautas kevalas vercia mane sypsotis kasantram posukyje Šypsena

-Turis- | 04-03 23:32 nu tvarkingai atrodo! tik kad jau modelis senokas :confused: Juokiasitai labai gerai, kad dar nesuapvalėjęs ir nepraradęs stiliaus.vot Mirkt

nu tvarkingai atrodo! tik kad jau modelis senokas :confused:

Cegi mano nuosavas Šypsena

Lokanas gerai bmwuose rauki.

aaa,nu jei iS’as tai gerai Šypsena