Ieskantiems darbo

Ieskantiems darbo

Pozicija - pardavimu vadybininkas darbui su UK rinka. 1000-2000 eur i rankas. Jokio “cold-call’ingo”. Veiksmas - Vilniuje. Butinos C2 anglu kalbos zinios. Realiai, px issilavinimas - svarbiausia, kad zmogus butu motyvas ir netingetu dirbti. Viso kito - ismokysiu ŠypsenaKam idomu - PM.

Pasiulykit man koloneles 13cm naudotas. Gal pas ka voliojasi garaze nereikalingos? Nupirkciau. Reikia 4 ar bent 2vnt.

Prisiregistraves darbo birzoj esu,tai vis pasiulo darbu irgi.Buvo kazkoks vadibininko darbas,salygos + - px, alga nuo 370-450e i menesi Apakęs

o ko tu tikėjaisi, 600eu starto? Cha cha

alga Geraibirzoj ir as sedziu Juokiasi paskutini kart ismete pusmeciuj, nes nenuejau i pokalbi del siuksliu vezejo darbo Cha cha gal pas tave cia rafinuotas turejau eit? Cha cha nors buvau pazymejas,kad ieskau tik pagal specialybe Cha cha kad neturetu ka pasiulyt ir ramiai sedeciau Cha cha

Ne bet dirbt 30dienu uz 370e? Cia man ant cigaru panasiai issileidzia Cha cha Cha cha nu nesamone sakyk ka nori

Widzia - Gerai Pavyktu paskui Škoda/Subaru, ir dar keleta kitų projektų užvarvolint? Cha cha

taigi biržoje tokius darbus siūlo, norėjau pasakyti, už minimumą Cha cha

O kur siulo gerus darbus ne uz minimuma? Kolkas kaip matau bangoj Gerai Linksmybės

Dar nezinau realiu pavyzdziu, kad bedarbiu birza, surastu zmonems darba. greiciau butu, suranda vergu. bet ir tai, kuo toliau, tuo silpniau. Nekaltas

banga.tv3.lt/files/content/201601/568e56012dd83.jpg Juokiasi

Buros virtuve Juokiasi

Gan plati algos amplitudė Cha cha

nekalbu angliškai Užsispyręs

O kur buros sikanas?

Nu tai skaiciuokis Juokiasi

widzia Gerai darbelis Geraiaisku visur reikia dirbti, bet alga 1500eu uzdirbti lietuvoj yra daugiau nei daxuja. tiesa c2 tai cia jau turbut rimtas anglu kalbos lygis…

c2 tai cia auksciausia kategorija Šypsena

Ar ne C1 aukščiau?