ieshkau zaidzianciu SAVAGE !

ieshkau zaidzianciu SAVAGE !

jau kelis menesius zaidziu SAVAGE tinkle bet taip ir nerandu shio zaidimo gerbeju Lietuvoje!Ne bet juk tai nerialus zaidimas zaidziamas per tinkla! Taip
tai vat gal atsiras zaidzianciu ir be manes nes butu galimybe sukurti klanus ar panashiai…Mirkt

Tai galima lost tik lane? Kazkada as ji buvau parsisiuntes, bet neisejo inete lost tai istryniau. Ten kazkokia apsauga reik apeit ar kaip, na man nepavyko, tuom pazintis su savage ir baiges.

Pas mane analogiska padetis buvoCha cha

jei losi tinkle tai kurk tuos klanus nekures vistiek tik per tinkla losi atskirai. oa kokio tipo sis geimas?

natrix ten turi prie geimo buti auto-updatas ir ten reikia parsisiust papildymus… Liežuvis
belmas tai toks komandinis zaidimas loshiamas tam tikruose servuose bet gali ir pats sukurti serva. jis zaidziamas tik per vietini tinkla arba internete Mirkt
o sudarius klana tai butu zymiai geriau zaisti nes tai yra komandinis zaidimas ir reikalingas komandos susizaidimas… Šypsena

As gal truputi pavelavau, bet gal dar kasnors ji zaidzia? noreciau prisijunkti. Šypsena

is kur toky gauti? Šypsena

As gal truputi pavelavau, bet gal dar kasnors ji zaidzia? noreciau prisijunkti. Šypsena

losk wow arba isvis geriau l2 Mirkt

losdavau anksciau Mirkt seip tai tikrai smagus online grajus Šypsena lane kaldavom koki menesi po pasirodymo.Poto viskas aprimo Šypsena