Įdomumai su Point of view GeForce 4 Ti 4200

Įdomumai su Point of view GeForce 4 Ti 4200

Kame reikalas, kad užsikraunant kompui, kol skaičiuoja RAM’mą, ekrane trys vertikalios linijos po 1 cm pločio mirga visokiom spalvom. Windowsai užsikrauna viskas normaliai. Geimai eina tvarkingai.
Ar čia gedimas ar taip turi būti. Motina MSI K7T Turbo, AGPx4, procas 1GHz Athlonas, 256 MB RAM. Prieš tai buvo GeForce 2 MX 440, jokių problemų nebuvo

man tokiu bajeriu nebudavo…
(vaizdo plokste ta pati, tik gamintojas kitas)

Ko gero gali buti problemike su draiveriai.
Ne visada viskas tinka visu veisliu nViadia cipams. Buna…
Esu mates tokiu ir panashiu fokusu.
Paprastai pavykdavo isdurt perinstalinus draiverius ar koki AGP Gart.
Dar… pataisyk buvusios vidiashkes modeli, vel kas nors prisiknis, kaip kad dabar as… GeF2 nebuvo 440MX

sorry gėda, susipainiojau, buvusio plokštės modelis geforce 2mx400 (chaintech). Na draiverius (40.72) dabar tempiu (per GPRS), bet abejojiu ar jie padės, nes nesamonės darosi dar windowsams neprasidejus krautis.

man taip irgi buvo su gf2 pro, bet draiveriu atnaujinimas nepadejo Aš nekaltas tai atnaujinau video bios ir viskas ok dabar Cha cha Ir dar dasidejo papildomi 2-3 fps Mirkt

Atnaujinau visus naujausius draiverius (via 4.43, detonator 40.72, matkės biosą), viskas taip pat.
Video biosas gal ir padėtų, bet nei gamintojo svetainėje, nei instrukcijoje apie tai niekur neužsimenama. Gal žinote kaip ji atnaujinti

Niam niamcool kaip skanu

Niam niam

niam niam Gerai Cha cha

Valgėm apsiputodami:]

Gerai Cha chaplintusas uzsiputos