idomu

idomu

idomu ar vyrai namie prie savo zmonu perdzia?
kaip moterys i toki vyru elgesi reaguoja?
zinau sunku pripazinti tokius dalykus, tai gal pasakysit kaip yra kitose seimose?

Jei negaliu laikyti tai prasau uzpirsto patraukti Cha chaCha chaCha cha Arba taip koki poksta sugalvoji na tai ganasi beveik netyciaNekaltas

Tai viena is susipikimo priezasciu seimoje, nors neypatingai daznai

JoJuokiasi
Tema aktuali.ManoVyras,taip išmoko pas mano draugę,kurios vyras,šiaip ir prie svečių…
Kenčiu.Ryte-iš lovos bėgte marš!Kol neprasidėjo…

kolegos pagalvojo kad numirsiu is zvengo Juokiasi

o, ka, zuiki, problema?
Juokiasi

a tai cia diedai tik apsizenije drista prie damu nusiperstApakęs nu nzn net, gal nelabai sutiktauCha cha alia tai o ko cia da reaguoti i tokius naturalius dalykusNekaltas as ipratusi, bo pas nemcus gyvenau seimoj, kur prie stalo si.kdavo ir dzynCha cha kaip sakama igavau imuniteta, dazniausiai net negirdziu, tai ir niekaip nereaguojuCha cha nebent kvapiecas jau labai nosi uzrieciaCha chaCha chaCha cha

Tai būtiniausias sąntuokos atributas. Atrodo jaogu vedę tai viskas galima. Gal prie svetimo žmogau taip nedarytu, o čia visi savi…JuokiasiJuokiasi

zuiki, manua reikia apibrezti savokas.
yra 3 tipai:

  1. vien tik garsas, jokio arba beveik jokio kvapo
  2. jokio arba beveik jokio garso, vien tik kvapas (anpoks cia kvapas, tiesa pasakius)
  3. ir kvapas, ir garsas

Tai ka tu vadini perdimu?

Tai tik irodo meiles buvima Cha cha juokaunu. Bala zino, ale perdimas manau truputi nepagarba kito zmogaus atzvilgiu. Vistik galima ir i tulika nueiti pagiedoti Cha cha

JP.

Nu ir temos parėjo Apakęs…Blin,beliko pavalgyt i paleist seriją Nekaltas…,kad kolegos po stalais prigultų Cha cha Tarnavę pamislytų,kad priešo ataka prasdėjo.Juokiasi
A ko klausimas vien Vyras adresuotas?Nekaltas

Tai jei uzvalgai keptu bulviu raugintu kopustu tai tulike ir miegot reiketu. Juk Flirtas irgi tai daro?

Cha cha Cha cha Cha cha tuoj mirsiu iš juoko Cha cha Cha cha Cha cha

bet kai prisimenu vieną savo ex-Vyras, tai jis visada garsiai persdavo net nesidrovėdamas. Blemba kaip mane tai nervindavo Piktas kas baisiausia, tai ir kvapas prilygdavo garsui Veee

Joo,Niuska,dovanėlę prilaikei Juokiasi

Jo retas variantas, seip garsas priesingybe smarviai, t.y kuo garsiau tuo maziau smirda. Bet tavasis geras, pamenu kai man taip iseidavo ŠypsenaCha cha

A info patikima?Cha cha Čia,musiau,bandymais patvirtinta?Juokiasi

Zinoma barake varzybas darydavom, kas is kambario isbegdavo budavo pralaimejas Šypsena Cha cha

Cha chaCha cha

Nebesusilaikiau, nutariau ir as parasyti Cha cha
Na as is tokiu kaip Mykoliukas - jei beda yra, perdziu, bet tik tuo atveju jei snipstas neiseina Cha chaCha chaCha cha
Ir teisingai sako, negi WC miegosi, jei pupu dede patapai po vakarienes ir pilvas kaip kokis dudmaisis skotu valsa pucia lauk pro triuba Cha chaŠypsena Suprantu, kad snipsta nuleidi i vsio, o jei kvapas y i milimoji kur nors WC perdzia (t.y. nera salia) taj tadu da su kokia kojine panesiota prasuki kaip su propelerium - tadu i ta bezdalu kvapa prasklaido ir kaip dezodorantas kitu kvapu paduoda, kurie gal atlaidziau priimami…
Na as nzn, bet buna visokiu stuku, o geriausia, jei jau triubysi, tai pirsta pakist, kad trukteltu Cha cha

P.S. Man svarbu kad mano busimoji man leistu nosi krapstyt, bes jau turiu beda, matyt neftianiku gimes esu Tūsas beje del visu tu dalyku kartais geda buna, taip kad namenykit, kad mes lengva ranka tai darom, sunku i mum apsisprest Juokiasi

Norėčiau pradėti temą “Įdomu-2” apie tualetinio popieriaus rūšis šeimose, ale nedrįstu. Cha cha

Boze,nu ir temos…
As jau gerew patylesiu,ale pasakysiu,kadgi mano padangej tai irgi buvo tokiu problemu-visi gi esam zmones pagalew…
Bet paprastai einam in WC sito reikalo atlikt…