IDOMU

IDOMU

Nokia 3310 ieikit i Meniu->Nustatymai->Apsaugos parametrai->Uzdara vartotoju grupe.Ten reikia parasyt skaicius.Atseit kazkokius skaicius surinkus ir ijungus ta vartotoju grupe galima nemokamai siust sms,kitus skaicius surinkus,isijungia antiradaras.As manau, kad tokiu skaiciu yra daug .Tai jei kas zinot parasykit ka nors idomaus apie tai.Arba parasykit kur tai galima rast.As lyg ir zinau pora tu skaiciu ,bet mesu isitikines ,kad jie veikia.

Tai ka niekas apie tai nieko nezino?Nu jei nenorit skelbt tai privata galetumet bent jau Aš nekaltas

Antiradaras ??? Šypsena Nu zmogau prajuokinai, is kur pas 3310 antiradaras bus ? Cha chaCha cha

Nu tai sakau kad girdejau .Bet jau patikek ne is vieno.Tai kodel sakai but taip negali?

O jei as pasakysiu kad toj NOKIOJ ir printeris yra Šypsena Tu ir patikesi ???
Du metus uzsiiminejau telefonu pardavimu ir patikek, tokiu bajeriu girdejau daug, bet kad kas butu pasinaudojes antiradaru su NOKIA Cha cha sorry bet negirdejau dar Šypsena

eik tu durniau, ka gi tu chia nusishneki… debilas… ple jau tu svaigalas tai nerealus esi… pzdc… Cha cha Antiradaras… nu pzdc… O ar zhinojai kad nuemus akuma po juo yra skaneris, ir dar ivedus viena koda galima internetu naudotis nemokamai visa gyvenima… aj dar va vienas kodas yra, surenk 3-2-p.y.z.d.u-0-2 ir tau akumas pats automatishkai pasikrauna… Kaip tau Nokia? zjbs ane? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

eik tu durniau "walio" ,eik nx cia kiba as suglvojau?As tik klausiu gal tokia nesamone yra ,nes as tik girdejau ne is 1 lupu.Ka cia gali zinot.

Eik tu lama… ple sakau gi skaneris yra po akumu ir surinkus koda 3-2-p.y.z.d.u-0-2 gauni interneta nemokamai visam gyvenimui… ple bet tu tikrai lama, kazhkas pasake ir tas jau tiki… jei butu antiradarai telefonuose, tai jie zhymiai brangiau kainuotu, ir apie tai butu pamineta vartotojo instrukcijose… pzdc… Cha cha Cha cha Cha cha Antiradaras… ple nu nors skaniai pazhvengiau… Cha cha Cha cha Cha cha Ims tau matai ir darys Nokia specialius pribumbasus kad nemokamai sms galetum siuntineti… pzdc prajuokinai, lamishkesnes temos shia savaite dar neskaichiau Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

nu sakau kad neissigalvojau as pats.Ka as galiu zinot.Tai tu nori pasakyt ,kad sms neina nemokamai siust?Tada tu pats lama … Cha cha Cha cha Cha cha

Paprastai, AHUENCHIK! Ka tie durniai tik neprisigalvoja!Cha cha

Taip, noriu pasakyti, kad man neisheina nemokamai sms siusti… Ple ko tik lameriai neprisigalvojat… ims dabar ir isheis ish nokios nemokamai sms siusti, ane? ble kai zhinosi tada ir sakyk, o dar chia mane lameriu apshauki todel, kad man nesigauna sms siusti nemokamai ish nokios, kai tokios galimybes ash net ir neturiu, ir man neidomu visa tai, ir be to ash nekenchiu sms rashineti, nebent ant klaviaturos, o mobilke maigyti tingiu todel visada skambinu kai nebunu prie kompo ir negaliu atrashyti! be to pas mane nera nokios. Pats tu suka lameris ble. tokias loxishkas temas kurti… eina nx… Eik gal uzhvalgyk kokio s.h.u.d.u pyrago, girdejau koshes i galva prikrauna… pabandyk tu malalietka
Plet jau tu tai sunervinai mane Piktas Piktas Piktas

Ble kas cia issipisineja?As tema tik pasiuliau.Ko pats siuntineji?As paklaust norejau ar yra tokie dalykai ir viskas .Tik tiek.O jau kaip uzkibo ,tai ir neatkimba prie tos temos.Nu ka zinau ,jei nera tu nesamoniu tai nera ir viskas.Ir nereik issi*isinet cia

Baikit cia abu keiktis kaip pienburniai!!!
Jei tai butu "kompiuterijos" forumas vietoj jusu postu atsirastu:

[pasalintas]

o cia as nejauciu nei administratoriaus, nei moderatoriaus kisimosi Blogai

Bordakas Piktas

Einam geriau Alus padaryti!

Peace!!!

Nu suprantat ,as tik paklausiau ,siulydamas tema.Nu gal ir nesamone,bet tai kai pradeda pyz******* tai negi tylesi.Nu gerai .Peace Alus

Nu suprantat ,as tik paklausiau ,siulydamas tema.Nu gal ir nesamone,bet tai kai pradeda pyz******* tai negi tylesi.Nu gerai .Peace Alus

Cha cha Cha cha Cha cha

Gal kas zino ta koda kuri suvedus Eriksone alkotesteris atsiranda? Cha cha

tokias pasakas girdejau daugiau nei 1 metus atgal,kazkas prisimine vel ta pacia xuinia! Piktas xebra baigit keiktis ir nesamones rasyti… Kietas

uj kaip graziai cia atrodo Drovus