Idealus bucinys ? ! (vizija ar tikrove) ?

Idealus bucinys ? ! (vizija ar tikrove) ?

BučkisIdealus bucinysBučkisĮdomiai skambaŠypsenaKas tai?Tai gal tuomet kai mergina ar vaikinas tau liezuvio ir lupu nenukanda.Visi sie isvardyti dalykai neprisikiriami idealiam buciniui.O tada visa kita-IDEALUS BUCINYSMirktBučkis

visada buchiniai buna geri! kas idealus nzn Cha cha idealu juk isvis nera!Liežuvis

nemeluok

Kiekvienas bucinys buna vis kitoks, savotiskas, malonusŠypsena

ziurint su kuo buciuojiesi,jei su savoŠirdis,tai visi buciniai buna idealusMirkt

O svarbiausia su kuo… Bučkis

Gerai Gerai butent Šypsena

ka?ka cia pezi?

Idealus bucinys. Man jis buvo, kai pirma karta buciavausi. Taip Va tada tai tikrai buvo idealu. Niekas daugiau taip tobulai manes nebuciavo.

Idealus Bučkis gali buti tik su zmogumi kuri labai labai labai labiu labiausiai ŠirdisŠypsena otLiežuvis

Man idealiausias bucinys buvo tikrai ne pirmasis,o tas,kai buciavo,mano manymu,idealiausias zmogus.Jausmai buvo vienpusiai,bet bucinys-idealus…Liūdna

Tai ko liudi dabar… Aš nekaltas Pasiilgai… Mirkt

idialiausi bucinai tai su mylimu zmogumi tada net siurpuliukai per kuna pereina,kaip buna gera tada norisi dar dar ir darTaipTaipTaipTaipTaip

Atsiminiau man idealiausias bucinys buvo ne su mylimu zmogumi, o su labai geru draugu kuris noredamas mane paguost padovanojo pati nuostabiausia buciniCha cha Šypsena Oiiii…Bučkis

pirmas?..na pirmas buvo galim pasakyt pasilaizymasAš nekaltaskai bernas norejo pabuciuoti o as tik stovejau uzsiciaupus…kai pagalvoju tai jezus marija…veliau na kai prasiziojauCha cha - nieko ypatingo,suki ratukus ir tiek…o gal tuo metu per daug galvojau apie ta bucini?..nzn…gal tiesiog nemoku isijausti, pajausti Nustebęs Tada jau negerai Liūdna Ne Liūdna

uz ka tokia kancia??? Tokia neteisybe??? Nejaugi as taip ir nebepajausiu to idealiojo? Dauguma sako jog pirmas buna idealiausias!!! Bet…Liūdna Liūdna Liūdna

Manau kad ju buna…Taip

buna oij buna MirktBučkis

chia tik citata (nors…nevisai): "…Viena trumpa akimirka mudvieju darbotvarke buvo ta pati.Ash pazhvelgiau i Ji, Jis pasizhiurejo i mane.Abieju galvos palinko.Zhaibu shvystelejo mintis,kazhin,ar vaza tilptu tarp mudvieju.Jei chia butu buvusi vaza,mes ja butume sutaishke,nes musu galvos visishkai susiglaude,o lupos pataike ten kur reikia- i kito lupas….Paskui mudvieju galvos atsitrauke ir mes nudelbeme akis…Pasijutau,kaip naujai gimes kumeliukas,kuris nieko nezhino,bet jauchia viska.
Jis paliete lupas.
-Ar tau neprimena gervuogiu?-paklause Jis… " Cha cha