Ice Hockey

Ice Hockey

ir ka? Anglu rinktine pvz. Hitleriui saliutavo

Kuri čia Dzuxo? Cha cha

o prie ko čia aš?

prie svastikų Cha cha?

pvz Suomijos oro pajėgų vėliava/atributika bei Suomijos prezidento vėliava iki šiol su svastika.

būtent, kad žmonės nelabai supranta kas tos svastikos ir su kuom jos valgomos… Nežinau pamato svastiką iškart fiureris prieš akis ir visi kas ne globalastai, tai tie yra fašistai, būtinai radikalūs, plikom galvom ir t.t. Taip va ką turim šiandien per visokius bambalowskius, putinaites ir kitus išgamas…

Dzux, aisku galima bandyti vaidinti nesusipratelius, bet kai svastikos yra kazkur fanu sektoriuose, jaunimo eisenose, yra aisku ka jie tuo nori pasakyti. Ir mane asmeniskai juokina visokie pasiteisinimai atseit saules simbolis ir pan. As ne prie anu ar kitu, tiesiog nereikia pudrinti smegenis, kad jie pvz svastika issitatuirave ar po jos veliava eisenoje zengia del to, kad laiko ji senoves simboliu, o ne fasistines Vokietijos.

Stobal sutinku su Chaosu, net mano senelis ta pti sneka…

būtent, man labai aišku ką nori pasakyt ultriaška su svastika, ar koks basagalvis fašistėlis su svastika ant krūtinės Taip bet tuo pačiu man aišku ir ką nori pasakyt ilgaplaukis tautosakininkas ant savo lininio apdaro turintis svastikos ornamentus arba nešiojantis archajiniu būdu pagamintą papuošalą su svastika Gerai man neaišku kodėl ir vienas ir kitas tipažai suplakamas į vieną gretą? išprusimo stoka? raganų medžioklė? tautinės tapatybės naikinimas? Nekaltas