ibreziau juoda sx1. kaip "uzdazyti"?

ibreziau juoda sx1. kaip "uzdazyti"?

sian ryte apsimiegojes norejau isjungti alarma Baisu Baisu Baisu Baisu ir jisai man netycia issprudo is ranku , bet spejau pagauti tiktai uz spinteles uzkliuvo ir ant galines puses liko toks baltas ibrezimas Liūdnas Liūdnas Liūdnas Liūdnas blyn kaip xujovai atrodo Kanda Kanda Kanda Kanda kaip ta ibrezima butu galima panaikinti? Nežinau Nežinau Nežinau Nežinau

Dabar gailies kad gaudei Cha cha nueik i senukus ten bus kokio spec. Tepalo plastmasei…

Buna prie auto poliroliu wisokiu spalwu piestukai,tipo lupdaziai. Arba bandyk su markeriu. Ten jis dazytas ar juoda plastmase?

Geriau ismesk sx1.Pasiimk SEP900 ar panasu tada matysi full internet net per WAP.As turejau SX1 -pastoviai luzinedavo fotkinant,filmuojant ir narsant wape.Ka manai?

Seip zmogus ne apie tai visai klause Nekaltas Šypsena

kaip suprast full internet per wap ???

tureta omeny, kad galima matyti iprastus internetinius puslapius per WAP/GPRS ir nereikia tipo pilno GPRS interneto, kuris suteikiamas tik abonentams ir apmokamas uz persiustu duomenu kieki, o ne uz fiksuota menesini mokesti, kaip WAP/GPRS pvz ant labas, extra ar pan. bet tai nera gryna tiesa. atidaromi toli grazu ne visi iprastiniai intenetiniai puslapiai.

su flomasteriu Juokiasi

nenukreipinekit temos Piktas

ysirasyk v15 softa ir daugiau nebeluzines

galingaj atsitrenke jei taip ysibreze Nekaltasniu bandyk su markeriu kur niekaip nenusiplauna Šypsena

kam man tas full internet per wap? Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas juk turiu kompa ir kol kas sx1 esu pilnai patenkintas , dekui uz pasiulyma Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

bet su tuo ibrezimu tai gliukas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas is pradziu matesi labai ryskiai ir aiskiai ibrezta balta linija … Pavargęs Pavargęs Pavargęs Pavargęs o dabar tas ibrezimas patapo juodas ir vos beina iziureti ? Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena kas cia per stebuklai ? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

ne stebuklai,o tiesiog purvinom rankom gal ciupinejai Cha cha

nu rodos rankos svarios buvo visa para ,bet kazkaip ta balta spalva pavirto i juoda Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

ranku darbas reikalauja svaros Mirkt Juokiasi Juokiasi Juokiasi joke Cha cha

meile telefonui… Cha cha