<i>Vaikinas iesko merginos arba mergina vaikino (<b>pazinciu skelbimai</b>)...

Vaikinas iesko merginos arba mergina vaikino (pazinciu skelbimai)…

Sveiki,

si tema yra sukurta tam, kad visi vaikinai ir merginos galetu deti cia savo skelbimukus, nekurdami vis nauju temu ir taip netersdami klubo. Nuo siol visos temos, kuriose bus pazinciu skelbimai bus is karto trinamos, o ju turinys perkeliamas cia. I sia tema galima rasyti tik po 1 zinute ir tik savo skelbimuka. Visos "off topic (OT)" zinutes bus trinamos be perspejimo. Naujokams primenu, kad geriausiai tokius skelbimus deti "noriu susipazinti" klube.

Pagarbiai
LCG

Big_Daddy
Naujokas
Parašė žinučių: 1

ieskau panelyciu… ;o) gali buti nuo 16 iki 18 ;o) lauksiu…

skambinkit +37065149480

arba rasykit [email protected] lauksiu…

[email protected]
Naujokas

Noreciau susipazint su visai(su daugiau su merginom) nuo 14-17metu jai ka rasik [email protected]

Nu jei dedam skelbimeli tai dedam merginos rasykit man i [email protected] man 15m nors paziuresit mano info ir pamatysit. Šypsena

Nu ieskau merginu nuo 13-15
Rasykit i privata arba i [email protected]
Laukiu Bučkis Šypsena

Niu pazinciu niekada nera per daug… Šypsena Tada, ash irgi noriu su kuom nors susipazint! Rashykit i privata arba i emeila [email protected] Šypsena

Taigi… Noreciau susipazinti su vaikinukais 17-18 metuku!!!Rashykit i emaila [email protected]

Sveiki,

man 16, gruodi bus 17. As kaunietis. Gyvenu Kreves prospekte 8 name 37 bute. Laukiu 15-17 metu panu laisku ir e-mail’u. Jeigu man parasysite, suzinosite viska, ko sirdis geidziaŠypsena Mano e-muilas yra [email protected]
Pasto indeksas LT 3000.

Laukiu laiskuMirkt

JAMES GONDOLFINI
Parašė žinučių: 28

Jeigu patinka auksti vaikinai tai tada as jums tinku.
Daugelis merginu atstuma aukstus kaip as.
As juk galeciau pameluoti kad esu zemesnis bet nemegstu meluoti.
Tai gi mano ugis apie 216cm
megstu zaisti kprepsini ir tampytis su svarsciais…
jei susidomejote atrasykit.

[email protected] - jei kam liudna - pabendrausiu… Aš nekaltas

tai gal tada paneles ir manes nepamirskit… nepraeikit pro sali Šypsena laukiu nesuliaukiu jusu laisku Šypsena siaip jau tirkai ilgai nesulaukiu Šypsena jei ka tai tada maloniai prasom … [email protected] Šypsena Gėlės

Kas ish Visagino parashykit man i privata arba i [email protected] GražiBaisu

As is Visagino! Kas nori susipazinti glite man rasiti! [email protected] arga i privata!
Laukiu!Visu!
MirktGraži

Kam liudna, parashykit… [email protected] Šypsena

Niu bootu faina pabendrauti su siaulieciais… [email protected] rasykit, laukiu…

vaidux_vaidux
Naujokas

Parašė žinučių: 2
2002-09-14 23:41 1 žinutė iš 10
-------------------------------------------------------------------------sveiki
as esu vaidux
man 17 meteliu
mergyckos
kurioms iki 17
rasykit man i mail

Sveiki!!As panele is klaipedos…man 15m. noreciau kad man parasytu vaikinai(amzius nesvarbu) i mano el.pasta. [email protected] …lauksiu laiskuciuŠypsenaGėlėsŠirdis

Man 14 metu esu is kauno is silainiu. Rasykit man visi Vyrai kuriems iki 16 e-muilu : [email protected]

Labutis visiems esu mergina iskanti vaikino kuris butu na is RADVILISKIO ar is SIAULIU