...į tamsą...


…į tamsą…

idomiai …

jo idomiai… tik apacioj labai akina… o virshus idomus

…jei neakintų apačioj,nebebūtų įdomiai ir viršuj… Šypsena

nu jo. o kai as uzkontrastinu kokia boba su ES veliavele, tai tuoj “fe, photoshopas, blablabla”… o kai Wabalaitis - tai tipo “idomiai”. Nekaltas

Martynukas> reikia zinot ka kontrastint Liežuvis Cha cha

…nu…nekontrastyta niex čia… Šypsena…fotkijau į katakombas,su taškiniu expozicijos matavimu,va…užtai čia taip ir gavos…su PS truputį pakirpau,patonavau,parėmijau… Cha cha

foto su sava nuotaika Drovus

va va, Wabailaitis, “tinka konkursui <kas geriausiai moka dirbt su photoshopu>” kaip pasakytu vienas tenykstis zymus fotokritikas.

Gerai Gerai Gerai Geraigeras cia patiko man apstrakcija kazkokia ir viskas cia labai ciki piki … net manau galima butu siulyti i geriausias … Šypsena

…Sunstepx…jokių negative…juk aukščiau parašiau,kaip tai gauta… Mirkt…kam dar spėliot… …Martynux…dėl PS…čia jau man komplimentas… Cha cha…iki pilnaverčio darbo su juo dar toli…kol kas tik bandau šį bei tą… Labas

pradziuginai Wabalaiti. tada tokio vieno veikejo man ipiesta analogiska posaki del PS irgi priimsiu kaip komplimenta Šypsena

…perfrazavus vieną tokį posakį…jei tikslas pamaloninti akį,tai koks skirtumas kokiom priemonėm jis pasiektas… Mirkt Labas

teisingai Šypsenabe to taskinis matavimas yra nerealus dalykelis… mano “day off” ekspozicija irgi matuota taskiniu budu… ir leveliai net neliesti Nekaltas

Gerai suzaista su sviesa. Rek

…taip Quest… …teisingai įvaldžius visas fotiko funkcijas (žinoma,jei jų yra) galima pasiekt daug įdomių dalykėlių…net ir be PS…bet galutinis rezultatas vis tik geresnis gaunas kiek padailinus programinėm priemonėm… Mirkt…prieš pateikiant plačiai publikai… Cha cha

Neuzkabino net.

6