I Robot

I Robot

googlas klausia ar aš ne robotas, tai kokia 30 kartų refreshinau CAPTCHA, bet nieko man įskaitomo nerandu Nežinau Bent jau bendrinius žodžius naudotu, bet ne *bliamba*…

patinka man tokios captcha’os Cha cha kur suraso 5 raides viena ant kitos ir suprask ka ten nori parodyti Cha chaMan patinka, kai buna klausimai - pvz. kiek bus sudejus 2 ir 5 ir pan.

čia re-captcha, kuri padeda skaitmenizuot nuskenuotas knygas ir t.t. nebūtina jose labai tiksliai parašyt, bent maždaug užtenka pataikyt

vienur pakanka daugmaž pataikyt, kitur deja ne

jo… kartais kai suvelia tai ir nusikeiki Šypsena

taip… būtent šitie leidžia šiokią tokią paklaidą…

geriausia, kuomet dar zenkliuku visokiu primeta…

geriausia buvo, kai imdb paprase captcha, o ten irasyta: vin diesel Cha cha

Jo, captchos ivairiai veikia, bet visumoj tai teko daug ir visur ju suvedinet, tai : buna ivairiu nesamoniu ideta, svarbu surasyt atpazintas raides ir viskas, arba buna tokiu, kurios neveikia, nors paveikslelis aiskus buna, tiksliai suvedi ir neveikia.

hehe, tik dabar pastebejau, kad parasyta kazkas panasaus i “i not sw” o siaip naudojantis tor captcha ant kiekvieno kampo klausineja, net google search praso…

Nu google paieskoje tikrai nemates captcha.

Google Capcha duoda du žodžius: vieną žinomą, kitą skenuotą iš knygos. Ankščiau buvo sudėtinga, bet dabar praktiškai visada atskiriu, kuris žodis yra kuris ir teisingai vedu tik reikiamą. Viršuje esančioj nuotraukoj užtektų “notsw” įvest.