i pao


i pao

kazkakip buvo rasyta, kad lieka straipsniuose lyg Nekaltas

buvo galiojantis kontraktas. gavo 100k ispirka reiskias

Sekmes jam, dar vienas Zalgirio uzaugintas Gerai

tai vat tokie ir reikalai su tais auginimais - tenkinames prastu zaidimu iki kol pasiekia padoru EL lygi, o tada jau tenka perleisti tuo geru zaidimu megautis kitiems klubams.

“prastu”? du metus gerai atlose. uz sriubos lekste praktiskai

Ankstokai sakyciau, sugadins pinigai vaiki Nežinau

taip ir galvojau, kad prisikabins prie zodzio prastu kazkas Cha chaPataisau specialiai tau, nes matau esmes daznai nepagauni: ne prastu, o “zemiau solidaus EL zaidejo lygio”. Zodziu yra tam tikras lygis, kuri pasiekus zaidejams neisvengiamai tenka atsisveikinti. Isimtys kaip Jankuno buna ar pan (bet tada pasirodo reikia netgi didinti alga esant sutartam kontraktui Juokiasi )

DĖL SNORO AFEROS D.GRYBAUSKAITĘ - JAV MARIONETĘ, Į KALĖJIMĄ!

Kaip bebutu gaila, pliusas Lietuvos krepšiniui, nedaug tų mūsų žaidėjų žaidžiančių eurolygoje.

Jesolo, tai va kas tas teisybės ieškotojas Juokiasi

jesols Juokiasi

bet tai pala pala. ka mes turime is LT krepsininku kuriuos galetu imti zali? ar liko dar viena vieta legioneriui?

Slimakas 7-as užsienietis nebūtų jokia tragedija. LKL paraiškoje gali būti nors ir 10 užsieniečių, bet vienam mačui daugiau 6 registruoti negalima. Reguliaraus sezono metu šalies pirmenybėse vienas legionierius vis nepatektų į dvyliktuką, bet čia menka problema. Eurolygoje galėtų rungtyniauti visi Lietuvos paso neturintys žaidėjai. Daugiau: krepsinis.net/naujiena/zalgirio-pasirinkimas-vietoje-l-leka viciaus-septintas-legionierius-ar-vienas-is-buvusiu-zalgirieciu/275226 ?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt

Tipo ne del bapkiu fyrina pas graikus JuokiasiSujauke visus Zalgirio planus pacanas Kietas

Vertas Lukas kiekvieno euro. Hard work beats talent when talent doesn’t work hard, buta ne vienas pas mus talentingas zaidejas su gerais duomenim ir viska prapiso del neteisingo prioritetu susideliojimo.