I kokia mobilka galima butu pakeisti 3510i?

I kokia mobilka galima butu pakeisti 3510i?

Turiu nokia 3510i, tai pagalvojau, gal pakeisti i koki kita teleponiuka! Kaip manot, i koki butu imanoma pakeist, kad butu polifonke, gprs per wap, java, spalvotas, galetu buti dar kokiu navarotu?

I p800Šypsena))

su tavo išvardintomis funkcijomis - bet kokiu atveju teks primokėt

Siuliciau i SE T310.Aisku damoket gerokai teks,bet telefonas net pranoko mano lukescius.Navarotu per akis,dizainas puikus,fotikas jungiasi,naujas modelis,zodziu l.geras telefonasGerai

Ir kiek reiketu damoket, jai kartu su fotiku? Mano nokia gak 1.5men. tik naudota?

GPRS PER WAP?Nu su tokia funkcija dar neteko telefu reget

:]
nu mane zjbal biškį… jau tikro lietuvio požymis- į gerklę kitam:/ neduok dieve, padaryt mažą klaidelę, psio, krauješkė iš gerklės jau fontanėliuNekaltas tu geriau nerodęs savo išminties ir patarimų pasakyk, kokį telef jam imtiMirkt
aš siūlau samsung c100, nes pats tokį turiu- pasakysiu tik tiek, kad afygienas telefonasMirkt viskas tuo pasakyta… dizainas super, gražus, plonas labai, axujienai rankose atrodo… krc, kai su draugo 5110 vaikščiodavau, buvo sunkiau gaut mergų telefusCha cha Cha cha Cha cha tik reiktų kokį 100 lt damokėt iki jo, o jeigu surasi kokį durnelį, tai gal ir pigiau gautum… o dėl 610 tai tik vienas komentaras- Cha cha nokia 3510i kainuoja apie 500 lt nauja (tixliai nzn) o 310 gerokai virš 700 lt be to jame tik 256 spalvosCha cha Cha cha Cha cha krc… beje, c100 jų 16 bit (virš 65 000) ir polifonkės 40 balsų… šiaip aš tai kai neturėjęs mobo su poly, tai nelabai zn, kokios yra geros, kokios blogos, bet daviau pasiklausyti draugams, tai sako va čia tai daiktasCha cha beje, vienas klasiokas turi 3510i- nepalyginsi niekaip… vienas minusas tik c100 vs 3510i- mažokas disp biškį… bet galima gyventi, nes raiška tai afygienaMirkt

Neimk i sirdi,imk i burnaLiežuvis 3510i uz 350 ir dar pigiau sukasi.c350 atitinka reikalavimus,bet tikrai neapsimoka.Pigiausia butu keist i t300,gal net damoket nereiktu.Kiti variantai butu m55 ir c100,gal dar t310

uztiek deveta 3510i jai su viskuo ir gera bukle gausi max 350lt o uz tiek c55 iseina naujas Cha cha manau tikrai geriau nei 3510i

Jei nori nebrangaus, bet turinti daug galimybiu, siulyciau siemens m55, manau tai pats geriausias kainos ir galimybiu derinis.

M55 tikrai vertas savo kainos,geras aparatas su daug funkciju.c100 neteko maigyt.Manyciau c100 skirtas naujokui,o m55 jau kazkiek patyrusiam vartotojui,bet cia tik mano asmenine nuomone

O c55 ne spalvotas lygtai? M45 neturi poly. O c100, kaip baterke laiko? O java palaiko?

c55 nespalvotas,ne m45,o m55,c100 java palaiko.O kodel nusprendei keisti 3510i?

c55 nespalvotas,ne m45,o m55,c100 java palaiko.O kodel nusprendei keisti 3510i?

Nusibodo streikojantis wapas ir seip norisi kazko naujo! Pries sita telefona taip pat turejau visas nokias! Tai jau gerklei sedi!Šypsena

Aisq…Siaip 3510i daug lenkia c100 ir m55 zaidimu pasiula…

Zaidimai cia nieko deti, reikalingas geras fonikas, funkcionalus, gprs kad turetu! Java, spalvotas, polifoninis! O zaidimus, retkarciais pamaigau!

m55Juokiasi

Gal kas turi koki pasiulima? Primoket negaliu!