I kedasus ir pirmyn!

I kedasus ir pirmyn!

Svarbiausia gera kompanija Taip
Dar padeda muzika Gerai
Ir dar geriau begiot ne stadione, o pvz parke nes begt monotoniskai nuobodu, be to parke vidury distancijos nepasakysi oi pavargau -reiks pabaigti visa Šypsena

A man ir taip gerai mano plati ir blizganti morda, 110 kg gyvos mesos, ir visai nenukare zandai…

bandysiu pasportuot bet blin kaip reikia prie knygu prisest bo vel praspirs is univeroJuokiasiJuokiasi

ApakęsApakęsApakęs

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Autobusais nevazineju, juolab tarpmiestiniais, nestumdo ne tik mazameciai, bet ir siaip manes niex nestumdo… Ryte pazvelges i veidrodi dziaugiuosi matydamas stambu sportiska vaikina…
P.S. TAip reikia…

Nu tikrai… Galetum islekt penkiom minutem i kiema (parookyt), savaitgali ne maukt alu prie teliko, o su xebra prie ezero palekt (ir prisiliuobt kas be ko kankretnai)… Zinok tikrai sveikesnis ir zvalesnis busi…

saunuoles panos,kad susirupinot savimi.as visiskai pritariu jusu pasirinkimui begioti ar siaip uzsiimti sportine veikla.juk iskart geriau pasijusit!!!Taiptik iskart per daug neuzsipleskit,kad jau po pirmo pasilakstymo nedingtu noras.o siaip saunuoles,as su jumis!!!!!!!!!!!!

Juokiasi

Kazkada begiodavau rytais…na kokia 6.30.as budavau jau parke(iki jo irgi begdavau).Daug komentaru susilaukdavau is praeiviu.Keisti tie lietuviai.O parkas pilnas chroniu ir bomzu,kurie palydi vylingais zvilgzniais.1-ai geriau nebegioti,nes gali ir negrizti.Turiu omenyje vakarusŠypsena
O dabar nereikia man tu lakstymu.Gerai butu,kad priaugciau svorioŠypsena