HTC touch HD

HTC touch HD

Mano naujas (bet naudotas kitu) zaisliukas HTC Touch HD. Is pirmo zvilgsnio WM6 pasirode labai leta ir ne itin lengvai perprantama (po naudojimosi su Ipod Touch), bet po ikelimo keliu papildomu programeliu, visai pradejo patikti. Ekranas tai 10 balu Šypsena

nyam Gerai ir as tokio noriu Valio

HTC Touch HD2 geriau Šypsena

visada atsiras geresniu.

man kazkodel sitas nepatiko, biski ekranas nelabai smagiai spaudesi, pasikeiciau i HTC Hero

HD2 tai išvis ekranas. Paimi į ranką, tai lyg monitorių. Juokiasi Neįsivaizduoju, kaip jį saugot reikėtų nešiojant kišenėj.

Darius, uzsuk i forum.xda-developers.com , susirask sava telefa, isirasyk nauja roma, pamatysi zenklu pagreitijima. O kuom tau nepatiko touchflo3d kad isirasei SPB mobile shell? Šypsena Persirasius roma galesi turetu windows mobile 6.5 (kuris nera stebuklas) ir priedo tureti HTC Sense, kuris ant man ziauriai patogus dalykas ant mano X1 Mirkt

Neleidz komentaru redaguot kazkotais tai vat, isirasyk va kazkoki panasu roma forum.xda-developers.com/showthread.php?t=555137 , pamatysi naudos bus nemazai, nes kiek zinau defaultinis romas HD nebuvo pats greiciausias Šypsena

Taip plius/minus nuo naujų neleidžia redaguot. Špyga

Nexus One is coming

As ta pacia programulka isimeciau, teko laime popigiai isigyt irgi HD :o ekranas tikrai nustebino ryskumu ir matomumu diena Šypsena plius su WM6.5 sukasi greiciau ir su viena ranka valdyt ji dbr no problem, beje sitam ziedui galima padaryt kad pakreipus delninuka jis vartosi aukstyn zemyn, su tuo judesiu dacikeliu Šypsena nepamenu kaip vadinasi Šypsena Beje kiek palikai uz savaji?

kebabas911> dekui uz patarimus. O kaip sukasi WM6.5 and touch HD? be bugu?, nes oficialiai tokia versija nebuvo isleista sitam telefui. As dabar tik updatinau roma is oficialaus tinklapio, WM6.5 nedrisau isirasyti.

Parsisiunciau is anglu uz 170 svaru.

Ne brangu, siaip jau apie savaitele nesioju WM6.5 isimetes, tai jokiu pastebimu bugu nera, na kamera tik slyksciai fotkina, bet buvo ne ka geriau ir su wm6.

nepatiko man shitas aparatas Ne is esmes del to, kad WM