Hostingas.com- spameriai , nerimta firma

Hostingas.com- spameriai , nerimta firma

Gavau į savo e-meilą:
Sveiki,
Sesis menesius stebedami Lietuvos hostingo paslaugu tiekeju rinka ir ju kainas,
pastebejome, jog salygos ir kainos dazniausiai nepalankios klientams. Noredami pakeisti
sia situacija mes ryztames drastiskam zingsiui skelbdami turbut zemiausias kainas ir
palankiausias salygas musu paslaugu pirkejams.
Issamesne informacija musu svetaineje
http://www.hostingas.com

  • laukiame Jusu apsilan

Mano nuomonė:
1.Savo veiklą pradėjo nuo spamo.
2. Net laiško su lietuviškomis raidėmis nesugeba parašyti.
Išvada: nerimta firma, turbūt aferistai kaip ir baltija.com (ar kaip ten vadinosi tie aferistai Šypsena

Mane visa gyvenima domino is kur tokie spameriai gauna zmoniu meilus… Kas zino?

Yra spamo sarasai, kuriais spameriai keiciasi tarpusavyje. Tad jei jau papuolei i toki sarasa, labai tiketina, kad spamo ateityje tik dauges. Šypsena O kaip papuolama i tuos sarasus? Is interneto: pradedant imones informacija geltonuosiuose puslapiuose, ir baigiant skelbimais ar net tais paciais profiliais Bangoje, jei nurodytas muilas. Šypsena

Spamo sarasai? Apakęs Pirma karta apie tokius girdziu, siaip kiek zinau yra meilu generatoriai, kuriais spameriai naudojasi - zinot ka nors apie tai?

na meilu greneratoriai gal ir egzistuoja, bet jie neefektyvusNe. juk nusiuntus laiska neegzistuojanciu adresu pareina reply apie errora. o tokiu neegzistuojanciu butu kokiu 90%

man tik idomi racionalus grudas… vistiek spameriai ideda kazkiek lesu ir pastangu, negi jiems tas spamas atsiperka?
kaip ir be skaiciaus issokantys popupApakęs
Nekaltas

++

Neaisku kas per firma, jokiu duomenu apie save nepateikia, saite isvis nieko neparasyta. Hostinga tiekia is noname firmos. Davai kam saibu ant vejo negaila tai uzsisakykit. Bus NK zurnalui dar viena nauja tema Šypsena

as irgi gavau i pora savo delfio dezuciu…kas keisciausia, kad tik tos dezutes pas mane spam’u ir atakuojamos, viena is ju specialiai sukurta visokioms registracijoms…Cha cha
itarimas kyla, kad si firma pirko is kazkur spam sarasus su lt galune ar pan…nes dar turiu viena papildoma delfio dezute, kuria beje labai saugau, i ja sitox laiskelis nepapuole…Kietas

beje, si spam’a gavau birzelio 27

As irgi birzelio 27 03.10 val. nakties. Tai aisku, kad pirko. Kazkada buvau gaves skelbima su beros 10 tuks. emailu (sutikrintu, kad veikia). Bizis.

Na, kaip cia pasakius… Efektyvus ir dar kaip manau, nes kitaip ju nekurtu. Idomu butu koki atsisiust, pasiziuret kaip veikia. Hehe… O spameriu verslas manau atsiperka, nes visada yra idotu kurie patiki kuom nors kas yra reklamuojama Taip

tarkim issiuntei 10000 sugeneruotu adresu reklama kokia. is kokiu 8000 vienu metu ateis pranesimas apie adreso neegzistavima. servo luzimas neisvengiamas.
daug geriau naudoti egzistuojancius adresus. yra programu, kurios renka mail-adresus is tavo lankomu svetainiu, newsgroupu ir etc. veliau sitie sarasai yra parduodami arba jais keiciamasi.
spam ****sVeee

ale nepatigejo keywordu surasyt:

<meta name=&quot;keywords&quot; content=&quot;web hosting,hostinimo planas,hostingo planu kainos,privatus,jusu adresas,MB,neribotas,nemokamas, pasto dezutes,frontpage,svetaines,svetainiu,administravimas,prieziura,duomen
u,menesinis mokestis,uzsakymas,nuolaida,srautas,neribotas,palaikymas.&quot;>

Cha cha

Man idomu ar tik ten ne tie patys aferistai kur dirba su baltija.com Cha cha Butu idomu suzhinot ar ten po &quot;uabu&quot; sedi ar ne Nekaltas

dar kelios idomios smulkmes is 7dienu nemokamo naudojimo:

20MB vietos serveryje
1000MB srautas
10 el. pašto adresų (o kokio velnio 7 dienom 10 dezuciu? Nekaltas)
1 MySQL duomenų bazė
CGI, PHP3 ir PHP4
Grafinė lankomumo statistika
POP3 el. pašto dėžutės
El. pašto administravimas
El. pašto nukreipimas
El. pašto auto-atsakiklis
Serverio administravimas
Svetainių administravimas per FTP
Katalogų apsauga slaptažodžiu
Interneto serverio įrašai (logs)
Klaidos 404 lapai Cha cha
Atsarginės duomenų kopijos Juokiasi

tai uzsisakom ir uzgruzdinam tinkla su kazkuo Mirkt Cha cha Juokiasi

nu spameriai tai kaip turi buti…gawau y abi sawo e-mail dezhutes…ir kas keischiausia ju jokiose registracijose ir panasiai nenorodau…o kita zino tai iswis keletas draugu ir wiskas Nekaltas

ir domaina siulo uzh 69 litus Cha cha ne nu pzdc, svolaciaiŠypsena

e o tai liechiau tas servas nebegali suktis…

As irgi gavau i kelis emailus po kelis kartus.Siaip galvoju cia Ten.lt negali buti? Jie juk kazkada apklausa dar del hostingo sms’u tai gal planai pasikeite? Šypsena mano emailai kurie buvo ten.lt sarasuose gavo sitas nesamones.

gali būti kad avantiuristai - susišluoja pinigus ir dingsta - man jau buvo tekę ant tokių užsirauti Nežinau