HORN Grand Prix VIP

HORN Grand Prix VIP

Parduodu 2 pakvietimus (su ofiacialiu rastu) i horn grand prix 1003km lenktynes. Daug privilegiju, patekimas i visas zonas, cia nera ka lyginti su bilietais is bilietai.lt kaina 120lt Veixmas Vilniuje 863146558

Parduodu 2 pakvietimus (su ofiacialiu rastu) i horn grand prix 1003km lenktynes. Daug privilegiju, patekimas i visas zonas, cia nera ka lyginti su bilietais is bilietai.lt kaina 120lt (uz abu) Veixmas Vilniuje 863146558

Parduodu 2 pakvietimus (su oficialiu rastu) i horn grand prix 1003km lenktynes. Daug privilegiju, patekimas i visas zonas, cia nera ka lyginti su bilietais is bilietai.lt kaina 120lt (uz abu) Veixmas Vilniuje 863146558

blinnn Piktas internetas ant tiek letas, kad net tris sugebejau patalpinti Kietas

turi 6 pakvietimus ??? Cha cha

ne, tik 2. asmeniskai gauta is jonusio, daugiau tuometu nereikejo, o dabar isvaziuoju i autobanginiu GM.

! PARDUOTA ! p.s. blin kaip greit Nekaltas net nesitikejau…

aij aij aij

Žliumbia o kad butum ankschiau pasiules… nors ir taip nespejau Žliumbia Piktas

Na, kadangi man reik truputi kitokiu pakvietimu, sitie pakvietimai, manau, yra parduodami, nes as ju atsisakiau… Mirkt

uzpyp… rezervuok, vsio imu, o poto atsisakot. zmones, ko jusu zodis vertas? pardavimas tesiasi, nes ubagas $ nesukrapste Cha cha

staparik> buk suauges. As lyg ir taves atsiprasiau? Ir is pat pradziu gi klausiau apie mane dominanti varianta taves, ane? Tai ko varai vaikiskai cia ant manes dabar? Ir prie ko cia isvis $?

blia prabangiai jus cia ziuriu… blia vis per savo durnuma. jauciu miliona galejau pasidaryt.

ubagss >>> beja,del tavo dominacio varianto, tai bent mano saltinis sako, kad bus atskirai tik VIP. O siap siek tiek susinervavau tada, nes dar keleta zmoniu norejo, bet tau jau buvau pazadejas. Jiems pasakiau ne, o dabar jie nebeatsako… Nu any way, manau kas nors nupirks, nes variantas tai tikrai geras.