Hercules

Hercules

Radau internete koki vaizdo ploksciu gamintoja "Hercules". Nieko apie ji negirdejau. Ka jus galetumete pasakyti ? Gal kas toki turi namie ? Kokiais trukumai ar privalumai pasizymi jo produkcija ?

Ooooo Apakęs Prisimenu vaikyste… Aš nekaltas Savo pirmaji kontupery IBM XT patuninta - su 286 procu… Aš nekaltas Herkulesiny monitoriu Aš nekaltas Kaip galvas su draugeliu lauzhem: kodel pas ji (VGA mono) aina visi zhaidimai, o pas mane vienas ish penkiu… Cha cha

ps: suprast tik pensinykam, tokiem kaip ash… Cha cha

http://europe.hercules.com/
Paziurek cia. Kiek zinau geras brendas.

Pries pora sav testavom Herkuleso Radeon 8500 LE 250/250. Ka as galiu pasakyt: dizainas Gerai, sparta Gerai. Tik va kas link overclockingo, tai kaip dauguma Radeonu 8500LE Blogai. Ir dar jame nebuvo antro RAMDACo, bet kai nejungi 2-ju monitoriu, tai dzin.
O siaip atsiliepimu teko girdet ir skaityt labai geru.
Beje, o kokia ten video?

Kiek atsimenu ten buvo Hercules 3D Prophet 8500 128MB.

Sveiki, nu trumpiau sakant as kompu nesurinkineju, bet zinau,
kad Hercules tai elitine firma, panasiai kaip leadtek, asus ir tt…
Bet jei nori sutaupyt geriau jos nepirk supratai!

apie jups nieko bloga pasakyt negaliu, tik tai, kad ankschiau turejo problemu su draiveriais. Bet jau turbut susitvarke. Šypsena

o kokio velnio man pirkt firma? Cha cha

Lyg ir VIP narys o taip prie zodziu prikibai. Nesolidu.Liežuvis

na nereikia man prikaisioti Mirkt as linksmas zmogutis, tiesiog juokingai suskambejo Mirkt aisq as suprantu, kad nerekomenduoji pirkti brangaus hardwaro, jei pigiau galima rasti alternatyvu…

Ir dar kaip reikia.Cha cha

Patariu pirkti sia plokste. ATI plokstes gamina ne tiek jau ir daug firmu. Hercules tai pradejo daryti viena is pirmuju. Nemanau, kad kaina labaiskiriasi nuo pacios ATI. Tik jokiu budu nepirk nepirk neaiskios firmos (specialiai SCOOOX) plokstes. Su tokiomis gali buti problemu.

Mirkt