HELP!!!!!!! Sapnininkas...

HELP!!! Sapnininkas…

o gal netycia, kas skenavot ka nors panasaus? Ir kokiam kompo kamputy dar laikot? butu chikiApakęs

o as tai turiu knyga, kurioje sapnus auskina, bet kazkokia leva, amn nepatinka Ne

Aciu! Gėlė Laimingas

Pritariu Metai!Taip

Cia viskas uzkoduota! Juokiasi Ziurek Sapnininke, nes as tau neisaiskinsiu. O pvz., jei israuna danti, vadinasi lauk mirties is pazistamu rato, o jei israuna su krauju - mirs kazkas is gimines. Tai ka, cia nieko nepaaiskina? Tau nebuvo tokiu sutapimu? Kodel pries kokias nelaimes, zmones sapnuoja visokiu “blogus” sapnus? Sakau, kad jie perspeja… Nekaltas

O pas mane raso, kad turesiu vaiku.
Juokiasi O meile irgi butu ne pro saliTaip

RudaakiŠypsena Jei klausei manes… Tai pagal mano zinias tau gresia pasisekimas meilejeTaip

Tikiu ar netikiu cia mano reikalas… As tik prasiau kokiu nors nuorodu…!

Ka jie pasako? Sianakt sapnavau , kad buvau pirslys, o jaunikis velavo, tai jo vietoj izadus kitas kunigas dave

Cha chaCha chaCha cha

Tai kaip tau, ka tai gali pasakyti???

Bet juk sapnai daug ka pasako…

tai kad pievas ten raso… tu ka tokiais s… tiki?

Knygu sia tema ir visokiom panasiom turiu labai daug… Norisi kazko naujo… Tai kaip?

Turiu knyga.Tu man parasyk ka sapnavai, o as parasysiu ka reiskiaCha chaCha chaCha cha
O kokius sapnus sapnuoji: spalvotus ar neApakęs

ash netikiu sapnais, nes sapnai tai misinys to ka per diena pamatei, pajutai ir pan. mishinys vio tavo gyvenimo tik sudelioto taip kad negali atskirti kas ir kaip Nekaltas

niu turiu tik dvi knygas pas save namie, since jau namie yra tokiu,kurie sventai tiki sapnaisŠypsena

buuu…

O ką sapnavai?

mociutes paklausk

Gal zinote, koki saita, kuriame butu sapnininkas… Sapnu reikmses ir t.t.
AciuLabas