Help,reik vaiku stomatologo

Help,reik vaiku stomatologo

Blyn,turbut reik tokio,kuris labiau psichologas Šypsenagal kas zinot toki Vilniuj?Mums 7 metai ir mus atviru tekstu neapsiima gydyt del isterikos ir aktyvaus pasipriesinimo Žliumbiatai nutiko po to,kai pasedejom eilej ir pasiklausem klyksmo uz duru.Dabar jokie ikalbinejimai ir argumentai nepadeda.Viena gyd pasiule vaika uzmigdyt ir tadu taisyt,bet man kazkaip tas budas nelabai priimtinas,gal kas turejo panasiu problemu ir rado buda jas issprest?

Kai buvo 3 metai - teko ir migdyti, ale vaikas pats su siaubu prisimena išėjimus iš narkozės. BaisuSiūlau pamėginti į “Šeimos daktaras” Pylimo g. Ten yra 2 panelės Jūratė ir ne Jūratė. Su maniškiu iš 8 karto susikalbėjo suleisti nuskausminančius ta antroji Mirkt, kitiems, girdėjau, geriau sekėsi su pirmaja.

Girdejau,kad Zalgirio stomatologineje klinikoje tokia yra Šypsena

1. Žalgiris yra brangininkai 2. Žalgiryje dievina narkozę ir nesicackina vaikus įkalbinėti. Kažin ar ten leistų 8 kartus ateiti, tuščiai pražliumbti pusvalandį ir visa tai būtų nemokamai. 3. Gal dabar ten jau aplinka ir pagerėjo, ale ts senovinės kėdės ir medikamentų smarvė vaikui paskui ilgai sapnuosis.

Zalgirio klinikoje Ruta Bendinskaite visus prakalbina TaipModestai, mes ten gydomes jau keleta metu, narkozes nei karto nesiule…

OT: Aš tai tik stebiuosi, kaip tokiem mažiems- 3-7 metų- jau dantistų reik Baisu Ps.- nieko negaliu padėt, ne Vinius ir vaikai dar su sveikais dantim Drovus Tfu tfu tfu…

Taip taip,butent Ruta,pamirsusi varda buvau TūsasKas buvo pas ja,tai labai giria ŠypsenaGerai,kad maniskes nebijo.Na,mazoji siek tiek bijojo,bet labiau ne pacios stomatologes, o jos padejejos,nes apsauke mane,ko cia stoviu,prie vaiko,kad turiu laukti koridoriuje.Nuo tada maniske pas ta stomatologe neina Šypsenadel sesutes Šypsena

Tilia, o ko cia stebetis… Mano merginoms jau 9 ir 7 metai, turi sveikus dantis, bet pas stomatologa vaikstom nuo 3 metu kas metai. Profilaktikai… Joms ejimas pas stomatologe - svente… Tokios pat eiles kaip i atrakcionu parka Mirkt

As irgi girdejau Mirkt Gyd. Raciene ar tai Rociene. Ji kiek zinau specializuojasi/raso mokslinius darbus apie vaiku dantistu baime ar kazkas tai panasaus.

Nu- tada kitas reikalas Mirkt Stebiuosiu kodėl, kad dabar tikrai yra visos sąlygos vaikų dantis prižiūrėt(ir sugadint aišku Cha cha). Savo merginą nuvedžiau(6 metų)silantų dėt, tai bijojo, bet nieko, dabar jau teiraujas, kada vėl eisim, o mažė pati kėdėn pasisiūlė, kad tik pažėtų ir jos dantis Cha cha

Tilia, butent del to ir vaikstom… Tiesa, del to dazno vaiksciojimo negalejom pasinaudoti valstybes remta programa ‘Silantai’, nes visus reikiamus jau patys buvom susideje. Dar ant mano mazosios moke rajonines stomatologes deti silantus - matyt ruosesi…

Maniskei uzdejo silantus,tai po vienu silantu dantukas eme gesti,jau taisem nuolatini Liūdnas

A jo, LiP, su silantais reikia atsargiai. Ns jei jau dantukas genda, tai silantas padeda jam gesti…

Patarčiau apsilankyti “Mažojoje Užupio Klinikoje” Gerai Gerai Gerai TaipPolocko g. 13-16, Telefonas2153239, Laiškas[email protected]

Ir manau,kad gydytoja turetu buti atsakingesne.Silantus dejom poliklinikoje,tai matyt,jai nelabai ir rupejo gerai apziureti dantuka,ar jis nepazeistas karieso. Dabar jau mes pas kita stomatologe,kuri tikrai gerai apziuri dantukus.Rado keliuose (pieniniuose) dantukuose skyluciu,va,kita savaite eisim taisyti.Pakirpo lupos pasaiteli.Maniskei labai patiko,sako,kad noretu,kad dar karta jai kirptu Cha cha Ypac,kai uzdejo keturias siules,tai liezuviu nerse visa savaite per tuos siulus ir kaifavo Cha cha

aš saviškę privačion klinikon vežioju Kaunan arba Vilniun, nes ta pati gydytoja visur dirba. Galėsiu rast tel. nr., bet tik namuose. rašyk privatan

Maniškė dukra be jokių problemų, nes nuo pat mažens, jei aš einu, tai aš veduosi, jei tėtis, tai su tėčiu. Ir gydytoja visada apžiūri ir jos dantukus. Jei jau reikia tai einam privačiai pas vaikų stomotologę. Pernai dėjom silantus, tai kol kas puikiai. Reikia vaikiukus pratinti nuo mažumės, o ne tada, kai septyni sukanka Taip

Taip