Help! Randa tik 8gb vietoje 15gb...

Help! Randa tik 8gb vietoje 15gb…

As tuo klausimu neturiu problemu, pas mane viskas proporcingai, kompas senas HDD irgi, taigi… no problems vietos yra tiek kiek yra… Gb sen Gb ten… kam rupi… Cha cha

Vnz, updatetinau BIOS, viskas ok, detectino. Thanx visiems rasiusiems Alus

Pas mane irgi kazkada taip buvo - BIOS’as detektino HDD ne 12 GB o tik 8. Tai as nustaciau ne su autodetect, o pats suvedziau visa info apie HDD (cylinder, heads, sectors per track). ant hardo turetu buti surasyta. Kai taip suvedziau, viskas susitvarke - fdisk surado ta likusia freespace.

Per senas biosas yra jis negal daugiau kaip 8Gb atpazinti, atnaujinsi biosa ir neliks problemu.

Biosas ir vindozes rodo 8gb vietoje 15gb. Ka daryt? Gal reik kokio softo? Gal BIOS senas? Mat kompas Pentium Pro Šypsena

hehe…
gal netychia buvo koks draugelis uzhejes ir prashe leisti tavo kompe pasikrapshtyti…
univeroje irgi pavz labai ramas ant akiu "dingsta" : hehe 256 … 128 … 64 … 32 … 16 … 8 …
Šypsena

Nea…to nebuvo…Cha cha Siaip cia rimtas bajeris…

O kokie pas tave WIN ?
manau kad jei ir senas BIOS’as bet jei WIN >= nei WIN OSR2 tai turetu atpazhint normaliai ( pas mane ant panashaus bioso ant WIN NT 4 SP6 mato 40 GB be problemu )

Pas mane Win98SE…niekaip nesuprantu, ir kai per fdiska formatavau, irgi buvo detectine tik 8gb…