Help needed, MSI KT4V problemos dirbant su 133 sistemine magistrale.

Help needed, MSI KT4V problemos dirbant su 133 sistemine magistrale.

MSI KT4V nenori dirbti su 133 sistemine magistrale, iki 128 viskas ok, daugiau - sminga kompas, vygdant betkokia sudetingesne uzduoti.
Gal kas buvot susidure su panasia problema?

tai gal procas arba ramas streikuoja o ne mamka ?

Tai gal procas perkaista? Paziurek temperatura.

Ramas keistas, procas keistas. Su temp viskas ok.

kox ramas, kox procas ?
gal tu ten koki durona ar celerona bandai paleist…

Ta prasme OK? Domina temperatura proco apkrovimo metu.

Rasyk konkreciai koks procas, koks ramas, cooleris.

Procas AMD Athlon XP 2100+, Cooleris TTC-D5TB (F/TC), Ramas buvo Spectek 256MB 266MHz, Spectek 256MB 333MHz, Samsung 256MB 400MHz.
Proco temp. darbo metu 45-55 mazdaug.

Temp lyg ir normos ribose. Cooleris ant ribos kaip tavo CPU (jis teoriskai lyg ir iki 2000+ skirtas, nors gerai neatsimenu).
Jeigu tiek ramu bandei, tai problema ne juose. Gal mama brokuota papuole

Na pas mane mamka tokia pati, na ant 133 dirba normaliai, procas XP 2000+, o bandant turbinti, t.y. pakeliant FSB iki 140 ir daugiau luzta! Na kiek girdejau MSI motinos gerai turbinasi, ne bet sitas modelis tai nzn. kazko labai jau prastai turbinasi, net ant 139 FSB cs loshiant luzta arba pakima kompas! o ar bandei bios atnaujinti?

Sitas cooleris iki 2100+ teorishkai, praktishkai kaip matai jis save dar pateisina, buvo isbandytas ir su 2400+, temp auksciau 60 nebuvo pakilus.
Del motinos broko, galimas daiktas… teks kogero siusti atgal. Biosas naujausias.
Bandau deti proca 2200+…

Na matai 2400+ yra T-Bred (0.13) jo termines charakteristikos biski kitokios nei 0.18 XP2100+.
Beje paziurek kokia itampa mama uzdetektina tavo 2100+ CPU. Gal per zema.

tai kad 2000+ 0.18 CPU ne pyragas turbinimui. Ne mama kalta, o ramas arba CPU. Beje gali nesiturbint ar nekorektiskai veikt prie didesniu FSB del to jei yra seno hardwaro ant PCI shinos (HDD, SB ir t.t.)

Na pas mane CPU tai 0.13 , ramas PC400 Samsung CL3!

Aš turiu tokią mamką, dirba normaliai.
Kokia pas tave bioso versija, jei 1.7, tai tada fsb turi būti 133 MHz, jei 1.5 ar mažesne, užstatyk 266 MHz.
Gal ram’ą užturbinai įjung auto (spd, ar pan.)
Šiaip MSI geros motinos, todėl brokas mažai tikėtinas, nors visko būna.

naujausi draiveriai ir via 4in1 irgi suinstaliuoti ?