Help: kaip VCD4 failus irasyti i CD?

Help: kaip VCD4 failus irasyti i CD?

Sveiki. Kol neturejau CDRW visus kompaktus dariau VCD formatu ir dejau i HDD. Dabar man reiktu juos persirasyti i kompaktus. Aisku paimti ir irasyti VCD abu failiukus yra paprasta, bet as noriu kad ten butu normalus kompaktas, t.y. toks koks buvo pardoskej, su autorunu ir pan. As darau Copy CD, imu ta virtualu ir tipo kopinu i normalu cd, bet man meta erorus visokius "protected disc" ir pan. Norejau is VCD sukurti CD image, bet vel prasidejo errorai (reading error). Naudoju CD Clone, BNero ir Phantom CD programas.

Gal man galetu kas patarti kaip irasyti tuos VCD i kompaktus? Arba kaip konvertuoti VCD i disk image koki nors? Ar galbut tai yra neimanoma ir reikua parasciausiai kepti kompakyus su VCD failais?

kai tenka panasius bajerius daryti tai tiesiog virtual CD uzkuriu ir su kokia programa pasirenku CD Copy , svarbiausia kad CD irasymo programa atpazintu virtual CD kaip realu

Buten tame ir beda, kad mano programkes neatpazista VCD kaip realaus CD. Tipo no disk, insert disk ir panasiai. Kokia programke parekomenduotum, kuri nesiparintu per daug ir leistu daryt CD copy is VCD?

gal panaudok ne irasymo programas : o ISO erdaktorius - jos turi galimybes issaugoti CD kaip imge’a - UltraIso , WinIso, WinImage

Buten dabar per tai ir pradejau eit su UltraIso padarau imaga, is VCD o imaga perrasau. Beje gal turi kas gera cracka jo, nes man kazkaip nenusipatchina…