Hebros anekdotas

Hebros anekdotas

Pas mus hebroj toks anekdotas yra. Mes ji visiem pasakojam, tai visi juokias. Raudonkepuraitė atėjo pas senelę ir klausia: senele senele, kodel tawo tokios dideles rankos? -Kad tau pyrageli skanesni iskepčiau. -senele senele, kodel tavo tokios didelės ausys? -kad tave geriau girdėčiau. -senele senele, o kodel tavo tokia didelė burna? Palingavo senelė galvą ir tarė: -pamatytum tu savo senelį be kelnių… na dar vienas toks trumpas… Pyko malvina ant dėdės karlo, kam pinokiui nosį ne toj vietoj pritaisė…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Galvojau kad nesupras mano anekdotu Cha cha

Juokiasi Gerai

Cha cha Cha cha Cha cha Gerai Gerai Gerai

Juokiasi Cha cha

geri Gerai Cha cha Cha cha Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasi

Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Juokiasi

Žmona paslėpė meilužį spintoje. Tas prasėdėjo joje pusę nakties, neiškentė, apsirengė ten kabojusius kailinius ir ėmė patyliukais kabarotis iš spintos. Čia vyras atsibudo: - Kas Tu? - Aš? Kandis… - O kur kailinius neši? - Namie suvalgysiu!

Sėdi žmogėnas kaime, kieme, ir žiūri, kaip gaidys mindžioja vištą. Išeina pro duris bobutė, pabarsto trupinių, ir pašaukia: “cyp cyp cyp cyp cyp…” Gaidys iškarto nušoka nuo vištos ir puola lesti grūdų. Žmogelis persižegnoja ir sako: “Neduok dieve man taip išbadėti !!!”

Petriukas pirmą kartą nuėjo į mokyklą. Visi namiškiai laukia jo sugrįžtant. Sugrįžo Petriukas ir sako: - Nemokšos jūs visi! Gandras mane atnešė! Kopūstuose mane suradot kurgi ne. Šiandien aš sužinojau iš kur aš atėjau į šį pasaulį, o rytoj sužinosiu, kaip ten patekau…

Gerai

visai nieko =]~

tokie sausesnio humoro anekdoteliai Taip

girdetas bet zjb Šypsena

Visi l.geri Gerai Juokiasi